x-kom hosting

Odtwarzanie filmów z GeForce Experience

Syrach
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.


Mam problem w odtwarzaniem filmików nagranych dzięki programowi Geforce Experience, najnowszej wersji.

Moja karta graficzna, jeśli to pomoże to Nvidia Geforce  gtx 950 m.

Problem jest z oglądaniem przebiegu gry z prywatnego serwera, gry WOW. Gdy otwieram nagrany film widzę czarny ekran, głos jest i tyle;/

A w innej grze nawet ss'y się nie dadzą robić, chodzi o Patrician 4.

Chyba nawet z screen shootem, przyciskiem, też czarny ekran, gdy próbuję wkleić zdjęcie do painta.

Pół roku temu ponad udawało mi się nagrywać filmiki z gry w Lineage 2, teraz lipka.

 

Z góry dziękuję za każdą pomoc !

Edytowane przez Syrach

Plomien81
komentarz
komentarz

Spróbuj zainstalować najnowsze kodeki wideo (np. kazaa lite codec pack), chociaż czarny obraz na screenshotach jest dziwny.

Syrach
komentarz
komentarz (edytowane)

OK teraz patrzę, że screeny z wowka się robią i l2, jednak ekran ciemny jak odtwarzam filmiki nagrane ;c

Odtwarzam przed windows media player albo przez vlc media player.

Edytowane przez Syrach
  • 2 tygodnie później...
Syrach
komentarz
komentarz

Proszę o pomoc. Gry odtwarzają się przy małym oknie, ale na full ekranie już się nie odtwarzają. Jak to naprawić?

4cHmEd
komentarz
komentarz

Przeinstaluj może Experience

Syrach
komentarz
komentarz

Nie pomogło. Nagrywa tylko małe okna, a nie full-screen;/

4cHmEd
komentarz
komentarz

To nie mam bladego pojęcia, musisz po kombinować

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.