x-kom hosting

Problem z zowie ec2b divina

Sopa123
utworzono
utworzono

To już moja 4 myszka ec2b divina i cały czas dzieje się coś takiego, że przy szybszym ruchu podczas odrywania od podkladki mysz całkowicie staje i wszystko w niej działa jest zasilanie można strzelać scrollowac ale sensor stoi i żeby znów myszka zaczęła chodzić muszę zmienić dpi przyciskiem pod myszka albo musze ją odłączyć i podłączyć mam także 3 myszki zowie ec2a i nie ma z nimi żadnego problemu. 

Najbardziej wyrzuca myszke na Qck Heavy a na Zowie G-SR żadziej. 

Bios zaktualizowany, sprawdzałem myszke w każdym porcie usb, usuwałem sterowniki od myszki i nadal to samo z tego, że to już 4 ta sama myszka i problem nadal występuje myślę że to problem może od mojego komputera. Mogę podesłać jeszcze jakiś film osobą zainteresowanym z góry dziękuję za pomoc. 

 

Płyta Z370 tomahawk

 

  • 4 tygodnie później...

pixel1
komentarz
komentarz

również mam taki problem miałem rok ec2b divina blue i ostatnio zaczęło mi losowo zmieniać dpi lub tak samo jak tobie sensor przestaje działać. 01.04.2020 kupiłem nową ec2b divina pink i po 2-3 dniach zaczęło się to samo. Naprawiłeś to albo wiesz może czy w modelu ec2 czyli nowszym sensor został naprawiony?

napisalem do zowie na twitterze i podeslali zebym to sporbowal https://www.windowsphoneinfo.com/threads/usb-ports-stop-working-after-win-10-1909-update.311917/

Sopa123
komentarz
komentarz

dalej nie dziala kupilem s1 divina i to samo ogolnie te myszki nie dzialaja mi na steelseries qck heavy bo na zowie gsr juz normalnie dzialaja 

pixel1
komentarz
komentarz

rozwniez podobno to przez nowa aktualizacje windowsa 1909

Sopa123
komentarz
komentarz

nwm ja nie mam 1909 zainstalowanej i tak samo problem mam od roku praktycznie od zakupu serii diviny wszystkie inne myszki zowie dzialaja bez zarzutu a jak pisze do zowie to mowia zeby oddac na RMA :))) więc nie wiem co dalej robic 

pixel1
komentarz
komentarz (edytowane)

nwm a sprobowales to co ci wyslalem? 

 

 

 

pixel1
komentarz
komentarz

a wiesz moze czy z najnowszym modelem zowie ec2 tez jest taki problem?

Sopa123
komentarz
komentarz

probowalem nie dziala, a jesli chodzi o nowe ec2 to pewnie to samo bo ten sam sensor. Nic nie pomaga juz wszystkiego probowalem

Sopa123
komentarz
komentarz

to nic nie daje tez mam to ustawione ja kupilem z diviny 5 myszek i kazda ma to samo, nic nie pomaga na starym pc nawet patrzylem gdzie jest windows xp i tez wywala na samym pulpicie nawet gry nie trzeba miec to jest wina myszy

a jaką masz plyte glowną ?

pixel1
komentarz
komentarz

a zwracałeś te myszki na gwarancje czy cos?

Sopa123
komentarz
komentarz

Zwracałem dali 2 myszke i to samo a nie chce zmieniać podkladki bo mi ona odpowiada

pixel1
komentarz
komentarz

ja jutro zwracam jedna na 14 dni zwrot towaru a druga na gwarancje oraz kupilem ec2 napisze jak mi przujdzie w czwartek czy tez z nia sa problemy 

Sopa123
komentarz
komentarz (edytowane)

Powiedz czy masz to co ja wysyłam Ci filmik  jeszcze czasami mi dpi jak by zmieniało ale pod myszka świeci się ta sama kontrolka albo jak już mi myszka wywali i zmienię dpi to potem mnie wykręca w grze też tak masz

 

pixel1
komentarz
komentarz

dokladnie tak samo i poprostu co jakis czas randomowo sie dpi zmienia a kontrolka ta sama

 

tylko ja jak mi sie sensor blokowal to poprostu odlaczalem i podlaczalem myszke ale to juz tylko sposob "naprawienia" chwilowego ale reszta dkoladnie tak samo

 

Sopa123
komentarz
komentarz

zauwazylem sie podkladka sie elektryzuje zmoczylem jak mokrą szmatka i nie wyrzuca :)) wiec to moze byc albo powierzchnia albo to ze sie elektryzuje sprawdz u siebie zmocz ja

pixel1
komentarz
komentarz

dzisaij jeszcze raz umyje podkaladke (myslem 2 tyg temu) ale nawet to niezly zart jest jak trzeba moczyć podkladke zeby sensor dzialal xd

 

Sopa123
komentarz
komentarz

Znaczy tu chodzi o to że przynajmniej ona u mnie strzela jest naelektryzowana a jak ja zmoczysz to się rozładowuje ale wtedy nie wywala testowałem wczoraj te myszki i żadna nie wywala

Trzeba zwilżyć powietrze w pokoju :()))) 

Sopa123
komentarz
komentarz

i co pomoglo >?

pixel1
komentarz
komentarz

jak narazie nie probowalem z divina i raczej juz nie bede mial okazji dostalem ec2 i narazie wsyztsko jest super w csie dokonca jeszce nie sprawdzalem ale w valorancie nie ma problemow. Jak jakies sie pojawia to ci napisze :)

pixel1
komentarz
komentarz

jak narazie ec2 sie nie zacina a mam do ciebie jeszcze jedno pytanie gdzie kupowałeś myszki? ja te 2 diviny co sie psuly na morele

 

Sopa123
komentarz
komentarz

morele i xkom ja juz naprawilem qck heavy sie elektryzuje i trzeba ją jakoś uziemić i w moim przypadku pomoglo ani ec2b nie wywala ani s1

pixel1
komentarz
komentarz

O i pierwszy raz mi sie rozlaczyla ec2

 

w dodadku nie dalal sensor w csie i na pulpicie

 

Sopa123
komentarz
komentarz

ja leje troszke wody pod podkladke i juz nie wywala

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.