x-kom hosting

jak wypalic etykiete z lightscribe

kross
utworzono
utworzono

tak jak w temacie prosze o pomoc jak to zrobic przy pomocy nero

spoko2
komentarz
komentarz

Mam nagrywarkę Liteon z funkcją LS i nero 6.60.17. Jest tam funkcja lightscribe. Nagrywasz płytę np. z filmem a następnie ją odwracasz i nero ci wypala wcześniej zaprojektowaną etykietę. Musisz włączyć obsługę lightscribe w nero. Jest tam funkcja - wypal etykietę lightscribe. Musisz też mieć odpowiednie płyty.

HARY
komentarz
komentarz

jak masz odpowiednią wersję nero i płytę DVD to postępujesz zgodnie z poleceniami w nero i tyle, etykieta wypalona :bomba:

Kurzun
komentarz
komentarz
płytę DVD

Specjalną płytę, przeznaczoną do LightScribe. Tam gdzie zawsze kupuję taka płyta kosztuje ~3zł.

spoko2
komentarz
komentarz

u mnie też

Makaveli_ns
komentarz
komentarz

Ale skoro kupiles taka nagrywarke to musisz miec do niej plyte z Nero i programem do wypalania na plytach. Ja tez mam taka nagrywarke LG lightScribe i dostalem plytke z programami "LG DVD Writer Solution" i tam jest do zainstalowania LightScribe

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.