x-kom hosting

Nie jasny problem z internetem lenovo s6000

gradzki
utworzono
utworzono

Witam, mam dziwną przypadłośc mojego lenovo s6000, problem zaczął sie niedawno i do dzisiaj sie nie rozwiązał. Chodzi o internet, moj tablet otwiera tylko niektóre strony internetowe, nie działa również sklep play. Mam przeglądarke Opera, tablet łączy sie z wifi, jednak nie działa np. facebook, nie działa youtube, jesli chce wejsc na sklep play to niemoge bo jest komunikat ze brakm połączenia z internetem ale na allegro.pl juz moge wejsc, nie wiem o co kaman, gdy chce uruchomic np. strone facebooka to pojawia sie komunikat "Błąd związany z bezpieczeństwem" Powiem szczerze ze nie umiem sobie z tym poradzic, jest to stary tablet czy to mozliwe ze z powodu jego "nieaktualnosci" stało sie to? Dodam ze na tym samym internecie pracuja inne 3 urządzanie i wszystko działa poprawnie, czy ktoś miał taki przypadek? może to cos z jakimiś ustawieniami? Wrzuciłem zdjecie komunikatu

IMG_20200304_204027.jpg

gavron7
komentarz
komentarz

Stawiam na stary system itp.

Nie podałeś żadnych namiarów na sprzęt i system więc to tylko gdybanie ale tak właśnie to wygląda

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

konradn
komentarz
komentarz (edytowane)

Też może tak się dziać jak wirusa jakiegoś złapał.

gradzki
komentarz
komentarz

ehhh, poki co nie poradzilem sobie jeszcze. Wogole to kupilem sobie nowy tablet i teraz mam problem jak przeniesc save gry ze starego tabletu do nowego? Bede potrzebowal google+ czy cos takiego? Czy wystarczy znalezc plik i przekopiowac na nowy tablet

Niebieska
komentarz
komentarz

W starym tablecie użyj innej przeglądarki niż systemowa. Co do save'ów jeżeli i jeden i drugi tablet masz podłączone pod jedno konto Google to za pomocą synchronizacji danych chyba możesz to zrobić. 

gavron7
komentarz
komentarz

Google + nie istnieje od roku albo lepiej

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Autorowi chyba chodziło o konto Google. 

gradzki
komentarz
komentarz

 powiem szczerze ze nie znam sie na androidzie i nie wiem jaka to roznica google i google + ale podobno gdzies ten save gry sie zapisuje. Musze przeniesc 3 aplikacje: Shazam, clash of clans oraz blok ekipa. Spróbuje dzisiaj zrobi te synchronizacje konta i zobaczymy

gavron7
komentarz
komentarz

Google i google+ to nie android tylko google ;) google+ to był portal społecznościowy coś jak FB

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Nawiązując do twojego problemu wydaje mi się że cz kopiowanie plików powinno załatwić problem

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.