x-kom hosting

Powerbank esperanza electron 5200 mah naładowany na 3 diody zamiast 4

aw_123
utworzono
utworzono

Witam od 3 dni posiadam powerbank powerbank esperanza electron 5200 mah pierwszy raz zdecydowałem się na zakup powerbanka przyznak szczerze że nie za bardzo znak się na elektronice i tych sprawach na początku powerbank był na naładowany a diody wskazywały 3 zapalone diody gdy powerbank się rozladował postanowiłem go podlaczyc do ładownia ładuje się już 13 godzin i dalej jest naladowany tylko na 3 diody a nie na 4 jest napisane że czas ladowania to maks do 6 godzin gdy próbuje wlączyc powerbanka Odrazu sam się wyłącza nie mam pojęcia co mogło się z nim stać ponieważ jest nowy i nie upadł ani razu a nic się z nim nie działo. Bardzo proszę o pomoc i o wyrozumiałość ponieważ nie mam wiedzy o elektronice pozdrawiam. Jan

anioł2009
komentarz
komentarz

Z opisu wynika że jest uszkodzony. Tym bardziej że esperanza jakością nie grzeszy

  • Dziękuję 1
aw_123
komentarz
komentarz (edytowane)

czy to da się w jakiś sposób naprawić? aby powerbank sam się nie wyłączał 

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Jeśli jest na gwarancji to oddaj... Przyczynami wyłączania mogą być elektronika lub ogniwa, a jeśli to ogniwa to bym się z tym nie bawił tylko oddał na gwarę albo dokonał zwrotu.

  • 2 tygodnie później...
tumaszu
komentarz
komentarz

Podepnę się pod ten temat bo mam pewien problem . Jak według Was esperanza nie grzeszy jakością to na co warto się zdecydować ? Bo chciałbym sobie w końcu coś takiego sprawić ,  aczkolwiek nie ukrywam , że nie jestem ekspertem od tematu związanego z powerbankami

Gawel
komentarz
komentarz

Ja sobie zafundowałem Adata P12500D. Sprawdzałem go parokrotnie i działa bez zarzutów 

https://www.ceneo.pl/48547280

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.