x-kom hosting

Szkoda OC

gorgo12
utworzono
utworzono

Witam, mam do was pytanie na temat szkody komunikacyjnej, jeżeli jestem sprawcą i poszkodowany zgłosił do mojej ubezpieczalni to jak to wygląda tzn. ubezpieczalnia mu wypłaca kasę, ale czy ja coś płacę ubezpieczalni czy jak? Nie mam pojęcia jak to jest. Dzięki za pomoc.

gavron7
komentarz
komentarz

Jakby tak było jak mówisz to jaki sens jest płacić jakiekolwiek ubezpieczenie skoro i tak chcesz placic poszkodowanemu?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

gorgo12
komentarz
komentarz

Czyli ubezpieczalnia wszystkim się zajmuje, a czy jeżeli dobrze zrozumiałem ostatnie zmiany w przepisach to wzrośnie jedynie kolejne ubezpieczenie OC?

gavron7
komentarz
komentarz

Nie wiem jakie są ostatnie zmiany ale to o czym mówisz czyli wzrost OC to żadne przepisy, zawsze tak było a jest to spowodowane mniejszym "zaufaniem" do Ciebie

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Tracisz zniżki jakie sobie wyrobiłeś do tej pory i twoja kolejna umowa na ubezpieczenie samochodu będzie droższa.

gorgo12
komentarz
komentarz

A niech jest droższe, to jakoś przeboleję, ale mam nadzieję, że ostatnia kolizja z mojej winy.

Niebieska
komentarz
komentarz

Miejmy nadzieję, że to będzie ostatnia twoja kolizja. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.