x-kom hosting

Automatyczne odświeżanie kart w chrome

monika777
utworzono
utworzono

Witam serdecznie

Jak wyłączyć automatyczne odświeżanie kart w przeglądarce Chrome? Jest to bardzo frustrujące i utrudniające prace. Bardzo prosze o pomoc

Gość
komentarz
komentarz

Co to znaczy automatyczne odświeżanie? Nic mi się nie odświeża automatycznie chyba że dana strona sama w sobie to wymusza

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

monika777
komentarz
komentarz

 

25 minut temu, gavron7 napisał:

Co to znaczy automatyczne odświeżanie? Nic mi się nie odświeża automatycznie chyba że dana strona sama w sobie to wymusza

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

 

Mam otwartych kilka okien przeglądarek na nich kilka otwartych stron i kiedy jakiś czas (+- godzine) nie korzystam z danego okna strony automatycznie się odświeżają gdy na nie klikne 

 

Gość
komentarz
komentarz

Nie odświerzają się, poprostu przywracana jest strona z cache'u przeglądarki. Przeglądarka wywala sobie z pamięci te strony cache'ując je na dysku abyś do nich wrócił.

 

Ja po powrocie do danej karty mam zachowanie rzeczywiście jakby strona się odświerzała, ale on to bierze z dysku i dane mam stare na stronie, muszę dopiero nacisnąć F5 aby wczytać nowe.

monika777
komentarz
komentarz
13 minut temu, gavron7 napisał:

Nie odświerzają się, poprostu przywracana jest strona z cache'u przeglądarki. Przeglądarka wywala sobie z pamięci te strony cache'ując je na dysku abyś do nich wrócił.

 

Ja po powrocie do danej karty mam zachowanie rzeczywiście jakby strona się odświerzała, ale on to bierze z dysku i dane mam stare na stronie, muszę dopiero nacisnąć F5 aby wczytać nowe.

 

 

A co zrobić żeby się tak nie robiło? Dodam jeszcze że dotyczy to kart Incognito z których zazwyczaj korzystam. Bo gdy się tak dzieje ja trace zawrtość strony z której korzystam gdyż moge kliknąć ją raz w ciągu dnia.

Gość
komentarz
komentarz

Tak, w incognito istnieje szansa że stracisz zawartość strony. Incognito nie służy do długiego używania dlatego tak się dzieje, poprostu incognito to incognito. Czemu w ogóle pracujesz na takim trybie?

 

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.