x-kom hosting

Kaspersky Internet Security vs. Panda Internet Security 2007

Który antywirus wg. Ciebie jest lepszy??  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Panda Internet Security 2007 Platinium
      3
    • Kaspersky Internet Security 6.0
      4


zuchu
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. Co powiecie o tych antywirach. Ich zalety i wady. Którego byscie wybrali lub posiadacie. Ogólnie który lepszy????

nazir
komentarz
komentarz

Dawno temu korzystałem z Kasperskiego. W przeciwieństwie do Pandy, Kaspersky nie zżera tyle pamięci, jest bez awaryjny i ogólnie go polecam.

Więcej zalet i wad na temat tych antywirusów znajdziesz w Googlach :)

bizon11
komentarz
komentarz

Osobiście uważam że Panda jest lepsza :) - Sam z niej korzystam :)

Muli kompa ale zapewnia bezpieczeństwo natomiast Kasperskiego do końca nie znam - mało go używałem :)

zuchu
komentarz
komentarz

Ja używam Pandy i przy procku Core 2 Duo 1,86 GHz i 1 GB RAM w systemie DUAL komp nigdy sie nie tnie tylko na starcie wolno chodzi ale to chwileczke. Panda daje wg. lepszą ochrone niż Kaspersky. Cały czas wykrywa jakies wirusy i blokuje ataki. Kaspersky(kiedy go miałem) dopiero przy skanowaniu wykrywał mi syfy na kompie.

nazir
komentarz
komentarz
Ja używam Pandy i przy procku Core 2 Duo 1,86 GHz i 1 GB RAM w systemie DUAL komp nigdy sie nie tnie tylko na starcie wolno chodzi ale to chwileczke. Panda daje wg. lepszą ochrone niż Kaspersky. Cały czas wykrywa jakies wirusy i blokuje ataki. Kaspersky(kiedy go miałem) dopiero przy skanowaniu wykrywał mi syfy na kompie.

Bo ty może mówisz o Pandzie + Firewall. Ja pisałem o zwykłym antywirusie bez dodatkowych firewalli.

zuchu
komentarz
komentarz

Tak. Ale Panda Internet Security 2007 Platinium ma wbudowanego firewalla. Chyba że go wyłączysz..... Czyli uważasz że Panda bez firewalla nie muli kompa??

nazir
komentarz
komentarz

Uważam że ogólnie Panda zamula komputer, Kaspersky nie.

zuchu
komentarz
komentarz

Masz racje bo ja majac Kapserskiego nie odczuwałem różnicy w prędkosci pracy a przy Pandzie troszeczke. Czy Panda nie jest bardziej zaawansowana technologicznie??

Kurzun
komentarz
komentarz

Panda to największe g.. pod słońcem. Kiedyś zainstalowałem i to był ostatni raz bo cały system poszedł się ekhm. Polecam Kasperskiego !

GoBi
komentarz
komentarz
Kaspersky nie zżera tyle pamięci, jest bez awaryjny i ogólnie go polecam.

Zgadzam sie.. Panda bardzo zamula.. Więc polecam zdecydowanie Kaspersky... ( sam korzystam )

zuchu
komentarz
komentarz

Słuchajcie nazekacie ale chyba dlatego że macie słabe kompy. Mi Panda wogóle nie muli komputera i mi sie komp wogóle nie tnie tylko przy starcie wolno chodzi. Uważam że napewno troche muli Panda kompa ale nie przesadzajcie. Chyba że ktos ma 256 MB RAM to sie nie dziwie (sam tak miałem).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.