x-kom hosting

Dziwne zachowanie tabletu graficznego w programach

Dami...
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

ostatnio kupiłem tablet graficzny, używam go jako myszy przy rysowaniu/pisaniu. Tablet w przeglądarkach, na tablicach multimedialnych czy w programie Paint zachowuje się normalnie. Jednak, gdy chcę rysować w programie bardziej zaawansowanym, to myszka działa normalnie, a z tabletem są pewne problemy. Normalnie można rysować, gdy lekko się przyciśnie jest lekki kolor, gdy mocniej to mocniejszy - można powiedzieć, że wspaniale. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że niestety dostanie się na cały obszar roboczy jest niemożliwe. Do tego czasami chciałbym coś pisać, więc przydałby mi się w tym programie tryb myszy (jest ustawiony na komputerze, ale programy graficzne mają to gdzieś).
Próbowałem znaleźć opcje tabletu w programach, ale albo nie znalazłem nic, albo znalazłem opcje czysto do rysowania (zależnie od programu).

 

Ma ktoś może pomysł co zrobić, aby w tych programach działać tabletem tak jak w Paincie? Bo Paint z tabletem zachowuje się przyzwoicie, nie daje mi jakiś super, mega, fajnych opcji, których nie chcę i nie mogę (nie umiem) wyłączyć.

Gość
komentarz
komentarz

Ludzie, kiedy nauczycie się pisać normalnie dane które są potrzebne a nie lanie wody nie wiadomo po co. Szklane kule wykruszył nam się w zeszłym miesiącu i czekamy aż z Ali przyjdą nowe...

 

Twój post brzmi tak:

Kupiłem samochod. tankuje mu 98, ma super wygodne siedzenia, czysta szybę z przodu. czemu jeździ tylko 20km/h.

 

Nie wiadomo nic. Jaki samochód, czy zmieniasz biegi czy tylko na 1ce jedziesz. Nic zupełnie.

 

Może napisz jaki tablet, jakie stery, czy aktualne.

 

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.