x-kom hosting

Odpowiedź na wiadomość

Sheepe
utworzono
utworzono

Mam pewien problem, ponieważ napisałem o moim jednym problemie i odpisała mi jedna osoba której odpisałem a ta mi nie i teraz nikt nie widzi tamtego tematu ponieważ był już trochę temu napisany a nie mogę napisać tego samego tematu drugi raz, ponieważ jest to nie zgodne z regulaminem i czy np po jakimś czasie mogę go napisać ponownie lub po prostu zrobić coś żeby ktoś mi pomógł?

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć,

 

o jakie konkretnie temat chodzi? Sprawa dotyczy tego samego problemu?

 

Pozdrowienia

 

Sheepe
komentarz
komentarz

Temat o którym pisze, że nikt go nie widzi to temat z wirusem który napisałem ok. 3 godz temu

politolog
komentarz
komentarz

Założyłeś 2 takie same tematy w przeciągu paru godzin.Oba usunąłem i otrzymałeś Ostrzeżenie

Anawa
komentarz
komentarz

Po prostu poczekaj na odpowiedź. Rozumiem, że chcesz szybko rozwiązać problem, ale nie zawsze jest to możliwe od razu.

Sheepe
komentarz
komentarz

tak otrzymałem ale 1 temat został

Wątpie jednak, że ktoś mi odpowie na tamten temat ale spróbuje poczekać. 

Gawel
komentarz
komentarz

Co nie znaczy że z forum trzeba robić śmietnik i zakładać co chwila taki sam temat. Trochę  cierpliwości tutaj ludzie też normalnie pracują, mają rodziny. Nie siedzą tylko na forum i czekają na wasze problemy

 

gavron7
komentarz
komentarz
Co nie znaczy że z forum trzeba robić śmietnik i zakładać co chwila taki sam temat. Trochę  cierpliwości tutaj ludzie też normalnie pracują, mają rodziny. Nie siedzą tylko na forum i czekają na wasze problemy
 
Ja siedzę

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.