x-kom hosting

Huawei MediaPad T1 - aktualizacja

Shax89
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

 

Chciałbym skorzystać z wiedzy forumowiczów - być może uda się rozwiązać mój problem. W niedawnym czasie nabyłem w atrakcyjnej cenie tablet Huawei MediaPad T1 o oznaczeniu S8-701u - emui 1.6 i android 4.3. Moim subiektywnym zdaniem tablet jest wolny. Udało mi się wyszukać jakiś wątek na zagranicznych portalach, że tablet można znacznie przyspieszyć wgrywając nowsze emui i androida - z tego co kojarze była mowa o emui 3.0 i android 4.4.2 kit kat lub wyższy. Tableta nie mam w żadnej sieci - służy w domu dla dzieciaka i dla nas do wygodnego przeglądania internetu. W aktualizacjach nie wyszukuje nic.

 

Z racji swojej niewiedzy - proszę o pomoc - czy rzeczywiście przejście na nowsze oprogramowanie zwiększy jego wydajność ? Czy , gdzie i jak mogę pobrać nowsze oprogramowanie ? Starałem się przeszukać forum ale nie udało mi się znaleźć konkretnej odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję !

Gawel
komentarz
komentarz

Tak na szybko. To nie tak że coś zainstalujesz na PC wciśniesz i instalujesz nowy system. Trzeba odblokować Bootloader, wgrać mu niestandardowy obraz odzyskiwania TWPR i dopiero z niego ewentualnie instalować obraz systemu. Do tego jak już to warto by było go zrootować. Sam jak nie masz pojęcia to możesz tylko uwalić tablet i wtedy nic nie będzie. Czy będzie szybszy trudno mi powiedzieć, ale wątpię czy dostanie kopa.

  • Dziękuję 1
Shax89
komentarz
komentarz

Uhh, pojęcia nie mam. Oczywiście jeżeli okaże się to zbytnio skomplikowane to odpuszczę temat, ewentualnie oddam komuś kto się tym zajmuje. Dzięki!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.