x-kom hosting

Samsung Galaxy S8 a może coś innego?

Haniball
utworzono
utworzono

Witam otóż aktualnie jestem posiadaczem Noki 7 Plus jednak zastanawiam się nad zmianą telefonu na starszego flagowca jakim jest Galaxy S8 jednak mam trochę wątpliwości

 

Na pewno nie oczekuje Androida 10 chyba że coś się zmieni  ale to mało prawdopodobne trochę martwi mnie bateria która ma tylko 3000 pojemności z drugiej strony jest ekran Amoled jeśli chodzi o użytkowywanie telefonu - w tygodniu do popołudnia mało co go używam tak do 15 potem siedze i przeglądam internet lub oglądam coś na nim wiec nie wiem jak z tą baterią by było - Na Nokii 7 Plus problemu z baterią nie mam ale zauważyłem iż od androida 10 Bateria jakby trzymała dłużej 

 

Dodatkowo mam pytanie odnośnie problemów z wyświetlaczami tego modelu z 2017 roku tzw różowy ekran - czy to nadal występuje czy już raczej nie ma co się o to martwić?\

 

Ew może coś innego mi doradzilibyście? jednak..

 

Nie może mieć żadnego notcha ( Dziurka w ekranie już tak )

USB Typu C

Szybkie ładowanie 

No i bateria minimum 3000

 

Ku Samumgowi skłonił mnie ekran Super Amoled

 

Jakieś rady?

 

 

 

 

Hack3rNL
komentarz
komentarz

Miałem S8/S9 obecnie mam S10+.
Co do S8 -> ja kupowałem zaraz po premierze nie miałem problemu z różowym wyświetlaczem, widziałem kilka innych S8 też na to nie trafiłem. 
Co do baterii - no jest mała i szybko leci, więc kupując używanego S8 musisz się z tym liczyć ze bateria jest minusem. 

Poczekaj kilka dni za chwilę promocja S20 więc cena S9 powinna fajne polecieć w dół. 

  • Dziękuję 1
Haniball
komentarz
komentarz

Jesli faktycznie cena s9 spadnie ponizej 2 tysiecy to warto bylo by czekać zwłaszcza że z zakupem mi nie śpieszno wiec moge śmiało poczekać jednak czy jest szansa na spadek do 1,8k chociaz? Bo s8 wyłapac mozna za 1,6-1,7 tysiaca 

Hack3rNL
komentarz
Haniball
komentarz
komentarz (edytowane)

A co myslisz o a71? Sredniak co prawda ale nie robię wgl zdjec i filmow a głownie internet wiec bateria to podstawa myslalem o a51 ale ponoć potrafi sie zaciać przez chyba procesor gdzie a71 działa lepiej i ma większą baterie tylko ta cena az 2 tysiace za sredniaka

Hack3rNL
komentarz
komentarz

Jak chcesz coś fajnego do 2tys i nie zależy Ci na Samsungu to poszedł bym w inna stronę. 

Xiaomi Mi 9T PRO 6/128GB - bardzo dobry telefon , ani notcha , ani nawet dziurki ;) usb c , do tego mini jack. 
6 Gb ramu, do tego 128 Gb pamieć wewnętrznej.
 A da się go kupić za około 1700 zł ( nowego z gwanacją)

  • Super 1
Haniball
komentarz
komentarz

Wlasnie zdecydowalem sie na 9t ale w wersji podstawowej nie wiele rozni sie od pro a tanszy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.