x-kom hosting

Drukarka HP LaserJet Pro MFP M28-M31

Tajemniczy59
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, niedawno zakupiłem tę drukarkę i podczas instalacji wyświetla mi się taki komunikat: https://iv.pl/image/GrrY64I. Rzecz w tym, że drukarka jest podłączona i nie wiem dlaczego nie działa.

 

Gawel
komentarz
komentarz

W HP instalujesz sterowniki i program bez podłączonej drukarki. Dopiero jak będzie info to podłączasz kablem. Tak robiłeś ?

  • Dziękuję 1
Tajemniczy59
komentarz
komentarz (edytowane)

Robiłem na odwrót, tzn. najpierw podłączyłem drukarkę a następnie zainstalowałem wszystko. Ale dziękuje za radę, już idę sprawdzić, czy zadziała.

 

Niestety, nie pomogło. Czy miałby ktoś jeszcze pomysł, gdzie jest błąd?

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Jak długi masz kabel USB? HP nie lubią dłuższego niż 3 metry. I kolejne pytanie, skąd masz sterowniki? 

  • Dziękuję 1
gavron7
komentarz
komentarz
Jak długi masz kabel USB? HP nie lubią dłuższego niż 3 metry. I kolejne pytanie, skąd masz sterowniki? 
USB samo w sobie jest wrażliwe i nie lubi długich kabli...

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
Tajemniczy59
komentarz
komentarz

Próbowałem różnych kabli i dłuższych i krótszych. Sterowniki wziąłem z płyty, która była dołączona do drukarki.

 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

A ściągnij je z neta, może te na płycie są uszkodzone bądź czytnik ma problemy z odczytaniem płyty. 

  • Dziękuję 1
Tajemniczy59
komentarz
komentarz

Niestety, ale również nie tutaj leży problem.

 

Niebieska
komentarz
komentarz

To zrób jeszcze tak, odinstaluj sterowniki drukarki, przeskanuj rejestr Eusing Free Registry Cleaner (w oknie z pytaniem o kod aktywacyjny kliknij Skip bądź Pomiń) i po tym zainstaluj sterowniki pamiętając by później podłączyć drukarkę gdy pojawi się informacja o tym. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.