x-kom hosting

Blokada predkosci lacza w neo

piepia
utworzono
utworzono

Jako ze jest to moj pierwszy post chcialbym sie przywitac... Witam :P

Problem jest taki ze mialem do marca neostrade 256. Wygasla mi na nia umowa wiec podpisalem nowa (w lutym) na neostrade 512. Od 1 marca predkosc miala byc zwiekszona z 256 na 512 no i co? No i lipa... Neostrada jaka wolna byla taka jest (neo 256). Bylem w Telepunkcie i tam sprawdzali mi czy przyspieszyli. Okazalo sie ze tak i ze u mnie powinno byc wszystko ok... Fakt ze powinno bo po najechaniu na mala ikonke dwoch monitorkow na pasku kolo zegarka (Polaczenie systemowe TP) w polu Szybkosc jest od pierwszego marca 640 Kb/s (wczesniej bylo 320Kb/s wiec mi przyspieszyli)... Ale gdy cos sciagam np. z rapida to predkosc jest stara (neo 256). Podejrzewam ze cos blokuje szybsze sciaganie danych niz max. 32KB/s tylko problem co to jest... Moze macie jakies inne tezy na temat blokady predkosci? Prosze pomozcie...

Tutaj obrazek ze screenem z predkosci polaczenia systemowego TP:

predkoscjo4.jpg

Dodam ze wczesniej bylo 320Kb/s a od 1 marca jest 640Kb/s.

PS. Mam nadzieje ze nei namieszalem i ktos zatrybi o co mi chodzi :P

GoBi
komentarz
komentarz

To jest wina tpsa... :/ a spróbuj przeinstalować tą aplikacje dostepową i ponownie wpisać tam swoje dane... a jak ściągasz z innej strony tak samo Ci pobiera ?

PS: Tpsa ma teraz niezłe obciązenie tym że zlikwidowali limity transferu.. może w tym jest pies pogrzebany...

piepia
komentarz
komentarz
a jak ściągasz z innej strony tak samo Ci pobiera

Tak samo... Obojetnie czy p2p, torrenty, ed2k czy http... Wszystko idzie tak samo. Zauwazylem tylko ze strony szybciej sie laduja..

GoBi
komentarz
komentarz

piepia, zadzwoń na błękitną linie i tam sie spytaj... bo w tpsa i telepunkcie są tacy Ci co obsługują ze szkoda gadać.. Mi też dużo mówili co mi sie stanie jak zrezygnuje z neo... a teraz dzwoni pani co drugi dzien i pyta sie czy nie chcem <lol>

piepia
komentarz
komentarz

To tez praktykowalem i dzwonilem :P Sami nie wiedzieli co jest grane i powiedzieli zebym sie zglosil do telepunktu a jak powiedzialem ze chce to wiedziec teraz to mi odpowiedzieli ze neostrada bedzie przyspieszona 1 kwietnia :/ Tyle ze rachunek za marzec przyjdzie za nowa neostrade... W telepunkcie mowili ze juz mam przyspieszone i powinno wszystko dzialac od 1 marca...

remix
komentarz
komentarz

zybkosc jest od pierwszego marca 640 Kb/s
a mi sie wydaje ze masz normalnie 512 a 640 to jest ich blad obliczeniowy :P
piepia
komentarz
komentarz
a mi sie wydaje ze masz normalnie 512 a 640 to jest ich blad obliczeniowy

Zobacz pierwszy post... Tam jest obrazek... Do 28 lutego bylo 320kB/s a od 1 marca jest 640...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.