x-kom hosting

Pętla automatycznej naprawy Asus Windows 8.1

Magdaa95
utworzono
utworzono

Witam. Wczoraj wyłączyłam komputer przez przycisk zasilania ponieważ przestał odpowiadać. Gdy go włączyłam wyskoczył komunikat "skanowanie i naprawa dysku" (po angielsku) dochodziło do 10 % i komunikat znikał i tak od nowa. Czasem pojawiał się jeszcze komunikat "naprawianie błędów dysku może to potrwać ponad godzinę" a gdy zniknął włączała się nie "naprawa dysku..." I tak w kółko. Próbowałam włączyć tryb awaryjny przyciskiem F8 ale nie działał. Dziś gdy próbowałam ponownie włączyć  tryb awaryjny guzikiem F8 system załapał i włączył się ekran logowania. W centrum akcji mam komunikat żeby uruchomić komputer w celu naprawy dysku. Wczoraj po tym zresetowaniu system też raz załapał i włączyłam sprawdzanie błędów i od tego czasu system właśnie nie chciał się włączyć az do dziś (był włączony cała noc.) Gdy teraz jestem w systemie co mogę naprawić by po ponownym uruchomieniu nie wyskoczyła ponownie automatyczna naprawa? Kiedys wyskakiwała mi naprawa dysku ale zawsze dochodziło do 100% i system się włączał. Mam nadzieję że napisałam w miarę zrozumiałe.  Z góry dziękuję za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.