x-kom hosting

Co zrobić by jakiś plik uruchamiał się po włożeniu pen-drive?

Mirozo
utworzono
utworzono

Mam takie pytanie. Bo mam sobie taki plik .bat który wyłącza komputer ale jak zrobić by od razu po włożeniu pen-drive plik został aktywowany i komputer się wyłączył ? Proszę o pomoc

gavron7
komentarz
komentarz

Powiedz mi co Ty kombinujesz? Bo już kolejny post z tematem plików wsadowych...

1. W ustawieniach windowsów musisz zgodzić się na autostart (czyli możesz mieć wyłączony).
2. Od którejś wersji windowsy niechętnie odpalają pliki bat bo to może być zagrożenie którego żaden AV nie wykryje bo to bądź co bądź plik wsadowy a nie program.


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Mirozo
komentarz
komentarz
20 minut temu, gavron7 napisał:

Powiedz mi co Ty kombinujesz? Bo już kolejny post z tematem plików wsadowych...

1. W ustawieniach windowsów musisz zgodzić się na autostart (czyli możesz mieć wyłączony).
2. Od którejś wersji windowsy niechętnie odpalają pliki bat bo to może być zagrożenie którego żaden AV nie wykryje bo to bądź co bądź plik wsadowy a nie program.


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

A wiadomo jak to włączyć?

gavron7
komentarz
komentarz

Nie odpowiedziałeś po co Ci to bo troszkę to śmierdzi tak z daleka. A jak coś jest smierdace ( kupne ) to bawisz się sam i są inne fora do takich kupnych dziecinnosci.

 

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Mirozo
komentarz
komentarz (edytowane)

Próbuje zrobić coś w stylu usb automatycznie wyłączającego komputer. W sumie tylko tyle 

Poftorek
komentarz
komentarz (edytowane)

To może coś w stylu autorunnerx? https://www.pcformat.pl/Autostart-z-pamieci-USB,a,2557 Bodajże tym programem uruchamiałem kiedyś .bat robiący backup plików z pendrive na dysk ;)

gavron7
komentarz
komentarz
Próbuje zrobić coś w stylu usb automatycznie wyłączającego komputer. W sumie tylko tyle 
To już wcześniej widziałem ale nie wiem po co. Moim zdaniem próbujesz w jakiś dziwny sposób zabezpieczyć pendrive albo zrobić "pseudo virusa".

Tak czy siak nie znam się na winach więc nie wiem jakie i gdzie mają ustawienia te co powiedziałem. Ale wydaje mi się to co napisałem wcześniej że windowsy z defaultu nie uruchomiania autostartu z pendrive poza tym zapytają przez uruchomienie bat.

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Ps. Boże jak się musicie męczyć na tych Windowsach :) Linux rules :)

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.