x-kom hosting

Używanie telefonu jak pilota radiowego ?

DudasOn
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Czy da się używać telefonu (aplikacja) w taki sposób żeby zastępował mi pilot do otwierania bramy ? Wiem, że nie ma on w teorii nadajnika, ale czy da się to jakoś wymusić ? Telefon rn5 (Brama otwierana radiowo, nie połączona z internetem itp). Dzięki za odpowiedzi 

Gość
komentarz
komentarz

Wszystko się da co tylko wymyślisz to jest tylko kwestia pomysłu i wykonania. W twoim przypadku byłaby potrzebne zrobienie urządzenia na przykład po Bluetooth je albo WiFi łączysz z telefonem a ono ma nadajnik na 433 bo pewnie tak aby częstotliwość wykorzystuje brama i robi odpowiednie komendy. Do tego musiałbyś napisać odpowiednia aplikacje

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

DudasOn
komentarz
komentarz

Hmm, ma to sens, ale prościej już byłoby po prostu kupić pilot uniwersalny w moim przypadku (bo po prostu mam telefon na uchwycie i jak podjeżdżam to by było wygodne, ale mogę też pilot po prostu wozić pod ręką). Ale i tak dzięki za odp. Miłego wieczoru/dnia

Gość
komentarz
komentarz

Nie jest to trudne wbrew pozorom :)

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.