x-kom hosting

Książki do nauki programowania i hackingu

użytkownikx
utworzono
utworzono

Jakie książki polecicie na początek ? 

 

fajny_sobie_człowiek
komentarz
komentarz

A jaki język programowania cię interesuje?

Co chcesz robić,pisać? Strony internetowe,programy,aplikacje,gry? Tego jest dużo,kwestia wybrania coś dla siebie.Jeśli jesteś początkujący to Python jest bardzo fajny,prosty,a jednocześnie rośnie w  siłę.

użytkownikx
komentarz
komentarz

Chcę stać się hakerem.  Wiem że to trudne i trwa ale  jestem w pełni się poświecić. Chcę być bardzo dobry w tym.  Chcę znaleźć dobrze płatną pracę  później.  Co na początek byś polecił ? 

gavron7
komentarz
komentarz

Hehe. Powodzenia default_wink.png&key=07a86fa40a8ced3237f7d4c485fe71df680fa21dd486c8e877ef26e415ae52b3

Uważam że wiem bardzo dużo. A nawet przez myśl mi nie przeszło że "jestem hackerem". Mimo iż kilkanaście razy na różne sprzęty musiałem wchodzić zdalnie.

 

1. Musisz nauczyć się programowania a jeszcze bardziej "rozumienia" tego co program robi w danym momencie i dlaczego.

2. Musisz widzieć jak działają protokoły np TCP

3. Musisz miedziec jak działają usługi

4. Musisz widzieć jak działa system na danym urządzeniu i co w danej chwili dzieje się (np przy starcie)

 

I naj naj naj ważniejsze - musisz LOGICZNIE myslec i to nieszablonowo.

 

Ps.

 

O perfekcyjnej znajomości Linuxa nie wspomnę default_smile.png&key=18c28a6423e601f1222c35be29a54aae51eb4d32bf208213870ffae7ab297d04

 

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.