x-kom hosting

[JS][PHP] Jak przenieść dane z iframe do div, a z diva do bazy danych?

BajsON07
utworzono
utworzono

Witam!

Tak jak w temacie. Napisałem ostatnio podobny edytor tekstu w jakim tej chwili piszemy. Jego największym problemem jest to, że działa za pomocą iframe. Wiem że można te dane przenieść do jakiegokolwiek diva w JS, ponoć nawet z zachowaniem formatowania tekstu, ale nie mam pojęcia jak. Chce to przenieść do div, ponieważ nie można wysłać danych z iframe do bazy danych. No i nasuwa się kolejne pytanie. Jeśli się uda zrobić takiego diva to w jaki sposób jego dane wysłać do bazy danych z sformatowanym tekstem? 

gavron7
komentarz
komentarz

1. Nie wiem o jakim edytorze mówisz ale ja używam tapatalk i jak to piszę to poprostu odpaliła mi się dodatkowo klawiatura :)
2. A dlaczego nie możesz wysłać bezpośrednio do bazy?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

BajsON07
komentarz
komentarz
45 minut temu, gavron7 napisał:

1. Nie wiem o jakim edytorze mówisz ale ja używam tapatalk i jak to piszę to poprostu odpaliła mi się dodatkowo klawiatura

Taki jak na załączniku. Chce z niego pisać posty na przyszłej stronie, chciałem coś swojego autorskiego. 

 

46 minut temu, gavron7 napisał:

2. A dlaczego nie możesz wysłać bezpośrednio do bazy?

Nie mogę, bo na to iframe nie pozwala. Musze jakoś cały sformatowany tekst gdzieś przenieść np. div, który zrobie niewidoczny, i jego wartości wstawić do bazy danych.

1.jpg

  • 2 tygodnie później...
demonix
komentarz
komentarz

a mozna kod zobaczyć tego edytorka? Bo bez kodu to troszkę wróżenie z fusów

  • 2 miesiące później...
-n3veR
komentarz
komentarz

Siema. Trochę odkop, no ale przeczytałem pierwszy post 3x i nadal nie rozumiem co chcesz osiągnąć :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.