x-kom hosting

,,Lagi" w grach.

Holcio
utworzono
utworzono (edytowane)

Kupiłem używanego laptopa do gier HP OMEN 15.

Po kilku miesiącach zaczęły się spadki FPS w różnych grach np. LOL, ETS2, CSGO. 

Nie wiem czym jest to wywołane. 

specyfikacja :

- RAM 1x 8GB

- SSD 1x 480GB

- HDD 1x 500GB

- Intel core i5 7 gen. 

- Nvidia GeForce GTX. 

Mam zamiar dokupić jeszcze jeden 8GB RAMu. Mam nadzieję że przestaną się pojawiać spadki FPS. Z tym drugim RAMem będzie dwu kanałowe więc nie powinno lagować. 

Proszę o pomoc. 

sajmon1989
komentarz
komentarz

Czy spadki fpsów występują od razu czy po pewnym czasie jak laptop się nagrzeje?

Holcio
komentarz
komentarz
1 minutę temu, sajmon1989 napisał:

Czy spadki fpsów występują od razu czy po pewnym czasie jak laptop się nagrzeje?

Od razu jak się grę włączy. Ale po 15min. grania są mniejsze spadki ale ciągle denerwuje 

 

sajmon1989
komentarz
komentarz

Wszystkie sterowniki na bieżąco uaktualniane (głównie karty graficznej)? Miałem kiedyś podobny przypadek i winne okazały się sterowniki do karty dźwiękowej.

eryk93
komentarz
komentarz

Sprawdź też temperatury programem HWInfo, możliwe, że nadszedł czas na czyszczenie chłodzenia i wymianę pasty i termalpadów

Holcio
komentarz
komentarz
12 minut temu, eryk93 napisał:

Sprawdź też temperatury programem HWInfo, możliwe, że nadszedł czas na czyszczenie chłodzenia i wymianę pasty i termalpadów

Możliwe. Sprawdzę bo dawno nie wymieniłem pasty i nie czyścilem kompa z kurzu. 

17 minut temu, sajmon1989 napisał:

Wszystkie sterowniki na bieżąco uaktualniane (głównie karty graficznej)? Miałem kiedyś podobny przypadek i winne okazały się sterowniki do karty dźwiękowej.

Również sprawdzę 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.