x-kom hosting

HTC One A9s ratowanie danych

Sajtex
utworzono
utworzono

Witam. W skrócie obudziłem się z mocnym kacem i zauważyłem że szybka mojego telefonu jest lekko pęknięta. Nie przejąłbym się tym bardzo gdyby nie fakt że wszystko działało oprócz matrycy. Mogę nawet z pamięci włączyć latarkę, bo dotyk działa. Byłem w jakimś miejscowym serwisie i Panowie powiedzieli mi, że przez to że ten ekran jest sklejany, oni się w to nie bawią, a sam ekran kosztuje około 200zł więc tego badziewia w którym bateria pada w połowie dnia nie opłaca mi się naprawiać. Jedyne na czym mi zależy to zrobienie kopii zapasowej, no ale właśnie z tym jest problem. Na telefonie miałem hasło składające się z 4 takich samych cyfr więc nawet jeżeli udałoby mi się go odblokować, to i tak jeszcze zostaje kwestia zatwierdzenia przesyłania plików przez USB i co najgorsze, przepisanie kodu łączącego telefon z apką HTC Sync Manager... Ktoś ma jakieś pomysły co mógłbym zrobić? Jedyne co chciałbym nim zrobić to ta kopia i włączenie synchronizacji w zdjęciach google, that's all :/ 
Załączam zdjęcie przodu telefonu (uderzył o coś w najgorszym możliwym miejscu)telefon.thumb.jpg.8ceee381d6b788593b7259b49a30051d.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Jakbus włączył jakimś cudem tryb debugowania USB czy jakoś tak to są aplikacje do zdalnego pulpitu :) ewentualnie nie trzeba tego trybu włączać tylko w jakiś sposób nacisnąć uruchom. Bo zainstalować można z poziomu google

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Sajtex
komentarz
komentarz

No wątpię że udałoby mi się z zepsutym ekranem dostać do ustawień i ustawić debugowanie :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.