x-kom hosting

Odzyskiwanie usuniętych danych

Grontahr
utworzono
utworzono

Witam, na przełomie października-listopada 2019 - usunąłem ważne pliki w formacie (chyba jpeg) - były to screenshoty z monitora i nie jestem pewien formatu.

Próbowałem zlokalizować pliki wieloma aplikacjami, lecz niestety niska waga oraz ogromna ilość danych niestety nie pomagają w poszukiwaniach.

Znacie może program który wyszukuje usunięte pliki w konkretnych przedziałach czasowych?

Dziękuje za pomoc

gavron7
komentarz
komentarz

Po pierwsze bardzo wcześnie że się obudził minęło raptem 3 miesiące więc prawie możesz zapomnieć o danych. Modne długie założę się że dysk cały czas używałeś więc tym bardziej zapomnij o danych. Po trzecie pewnie szukasz przy pomocy aplikacji do odzyskania na cały czas działającym dysku więc też zapomnij o danych.

Reasumując jeśli nie dotykał byś dysku lubisz dane odzyskał tym co napisałeś sam sobie zrobiłeś krzywdę nie ma szans

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.