x-kom hosting

jak nagrac muzyke mp3 na plytke dvd?

polsky166
utworzono
utworzono

Probowalem do tego program nero7 express w windows 10 w momencie jak wrzucam folder z 100 czy nawet 20 kawałkami mp3 program się zawiesza i wyłącza. W programie nero 7 wrzucilem kilkaset utworów i nagrałem na plytkę dvd. W samochodzie jeden i drugi odtwarzacz pokazuje bląd i nieda sie odsluchac tego materialu. 

Gawel
komentarz
komentarz
30 minut temu, polsky166 napisał:

Probowalem do tego program nero7 express w windows 10 w momencie jak wrzucam folder z 100 czy nawet 20 kawałkami mp3 program się zawiesza i wyłącza. W programie nero 7 wrzucilem kilkaset utworów i nagrałem na plytkę dvd

Nie rozumiem nagrałeś czy nie ? Jesteś pewny że odtwarzacz samochodowy odtwarza mp3. ? Spróbuj tego programu https://www.ashampoo.com/pl/pln/lpa/partner7110?utm_source=adwords&utm_medium=sem&utm_campaign=sem_adwords&editionId=28567

polsky166
komentarz
komentarz

tak odtwarza po cd z mp3 otwarzal a to byla plyta dvd

Gawel
komentarz
komentarz

Problemem może być to że odtwarzacz nie czyta płyt DVD tylko CD

polsky166
komentarz
komentarz

ok rozumiem a dlaczego program nero sie zawiesza i wylacza jak dodaje w nero express pliki mp3 myslalem na początku ze dlatego ze ich dodaje np 300 albo nawet jak dodaje 20 plików jest to samo pod windows 10

gavron7
komentarz
komentarz

Któryś plik przypuszczalnie Nero się nie podoba . On ma swoje kodeki

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

polsky166
komentarz
komentarz

To nie dlatego że mam windows 10 zamiast xp?

Ten program chyba pod ten system był nagrywany 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.