x-kom hosting

Sony Ericsson

nik156
utworzono
utworzono

Witam mam możliwość kupić fona jak w temacie za 200zł nowy czy warto możecie mi powiedzieć ile ma aparat MP bo nie wiem ile pozdrawiam

i + i - proszę wymienić

ProPict
komentarz
komentarz

Jeżeli jest to nowy telefonik to możesz brać za te 200zł. Osobiście mam SE z serii W i nie narzekam (dokładniej w580i). Znajomy ma tego w200i i jakoś nigdy nie narzekał... Co mogę powiedzieć? Napewno trwały telefonik bo ostatnio na ognisku trochę przeszedł a i tak działa :D

Sony Ericsson W200i - Dane ogólne

Alarm wibracyjny: tak

Aparat cyfrowy: tak

Aparat cyfrowy pixele: 0.3 [Megapixeli]

Aparat cyfrowy zoom: 4x

Bateria pojemność: 850 [mAh]

Bateria rodzaj: Li-Ion

Czas czuwania (MAX): 360 [godz.] (15d)

Czas rozm. (MAX): 420 [min.]

Pamięć wewnętrzna: 27 [MB]

Pamięć zewnętrzna: Memory Stick Micro

Sieci: GSM 900/1800/1900

Waga: 85 [gram]

Wymiary - długość: 101 [mm]

Wymiary - grubość: 18 [mm]

Wymiary - szerokość: 44 [mm]

piku
komentarz
komentarz

Jak nówka za 200 zeta to się opłaca, całkiem fajny jest, nie taki zabawkowy jak inne. Dość wytrzymały, sam go chciałem kupić ale nie ma bluetooth. Przede wszystkim plusem tego telefonu jest walkman :) No i budzik... :lol: Jeszcze tylko ten nieszczęsny bluetooth i byłoby git. Ogółem trwały, funkcjonalny (ma najważniejsze funkcje) i ładny.

Gość
komentarz
komentarz

Zgadzam się z Piku, gdyby ten telefon miał bluetooth'a byłby to dobry produkt. Dodam, że aparat też nie jest najlepszy.

Lucider
komentarz
komentarz

Nie tylko nie jest najlepszy, ale jest po prostu do bani :P Tzn. dla mnie akurat aparat się nie liczy, więc telefonik uwielbiam, bo to jedyna wada ;) Ale jak dla kogoś liczy się aparacik, no to W200i dużo nie zawojuje.

nik156
komentarz
komentarz

wiem że aparacik nie jest super ale po co komu aparat do zdjęć w telefonie

Lucider
komentarz
komentarz

W takim razie na resztę elementów tego telefonu nie można narzekać, więc jak najbardziej powinieneś być zadowolony ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.