x-kom hosting

Office 2016 wybór instalacji

gorgo12
utworzono
utworzono

Witam, mam Office 2016, ale instaluje cały syf bez możliwości wyboru czego potrzebuję, a więc ponoć jest na to sposób, ale za cholerę nie umiem skumać, bo nie mam pliku  configuration.xml w .img i nic mi nie wychodzi. Może jesteście na tyle mądrzy, aby wyjaśnić to łopatologicznie jak jaskiniowcowi :P

gorgo12
komentarz
komentarz

Nie wiem jak, ale się udało za 100 razem chyba xD Co chwilę coś partoliłem, ale za to na zagranicznej stronie, ktoś wytłumaczył to tłukom jak ja :P Szkoda tylko, że telemetria jest jeszcze :P

Zainstalowało mi się, ale pojawiła mi się ikona folderu na pulpicie bez nazwy i gdy usunę i odświeżę pulpit to się ten folder pojawia, a jak wytnę i chcę wkleić gdzie indziej to pojawia się taki błąd: 0x80004001 Nie zaimplementowano i chyba nazwa folder się pojawia ::{0875DCB6-C686-4243-9432-ADCCF0B9F2D7}. Nie wiem jaki ma to związek z Office i jak to wywalić :/

Dobra, folder zniknął. gdy wywaliłem Office i jeszcze raz zainstalowałem i już się nie pojawił.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.