x-kom hosting

Brother dcp105

PMM
utworzono
utworzono

Witam. Podczas kserowania dokumentów nagle drukarka zaczęła drukować bardzo niewyraźnie. Wymieniłam tusz (chociaż był cały) i ustawiłam czyszczenie tonerów. Pomogło. Po skserowaniu kolejnych dokumentów problem się powtórzył. Znowu ustawiłam czyszczenie. Dlaczego tak się dzieje? Jak unikać problemów w przyszłości?

received_156810458953529.jpeg

eryk93
komentarz
komentarz

Tonery zakładałaś oryginalne, czy tańsze zamienniki?

wuzku
komentarz
komentarz

Wejdz w opcje na drukarce i spróbuj kilka razy opcje "przeczyść", sam miałem ten problem, kilka razy i pomogło.

anioł2009
komentarz
komentarz

Czyszczenie głowicy trzeba zrobić poprzez menu serwisowe, jest w instrukcji obsługi lub w internecie podane jak to zrobić...Miałem ten sam problem i dopiero to pomogło.

mgie45
komentarz
komentarz

Też bym spróbował kilka razy takiego czyszczenia, jak zostawiłem kiedyś swojego brothera na kilka tygodni bez prądu też mi lekko zaschły tusze, po paru czyszczeniach śmiga dalej. Te tusze jakie miałeś to oryginały czy zamienniki?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.