x-kom hosting

Co to jest?

Niebieska
utworzono
utworzono

Cześć :)

 

Mam w swojej pracy różne myszki komputerowe, na port szeregowy, PS/2, USB, myszki dwuprzyciskowe, trójprzyciskowe [prawdziwy przycisk a nie rolka!] no i typowe z rolką, myszki optyczne i na kulkę. Ale dziś znalazłam w pracy myszkę, która nie jest typowa i to bardzo. Na pierwszy rzut oka wygląda jak typowa myszka, dwa przyciski, rolka, kabelek USB. Ale kryje ona niespodziankę :> I właśnie zastanawiam się do czego mogła jeszcze służyć. W linku są do niej zdjęcia https://www.dropbox.com/sh/dktqaat6oue00c3/AACYRlRf1Frda-P8mvDYnR7Oa?dl=0

Aby troszkę ułatwić, a może i utrudnić, myszka instaluje się jako mysz i jako urządzenie audio.

anioł2009
komentarz
komentarz

Słuchawka do komunikatorów voip ???

  • Dobra wypowiedź 1
Gawel
komentarz
komentarz

Próbowałaś przez nią gadać, wygląda jak słuchawka

  • Dobra wypowiedź 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Nie mam w pracy niczego na kompie co umożliwia rozmowę [mamy blokady na komunikatory wszelkiej maści :P ]. Ale też właśnie podejrzewam, że to może być słuchawka telefoniczna do VoIP :) 

*******************************

To teraz mam do Was pytanie, a co to może być to? https://www.dropbox.com/sh/mkqrr8kcfd69dhm/AABicVih976EgogvtAiCTY3va?dl=0

gavron7
komentarz
komentarz

Otwórz to ci powiem. Ale jak byłem mały to bardzo podobny domofon w przedszkolu mieli aby przywoływać dzieci ;) hahahaha.

Generalnie przełącznice do czegoś ale do czego to jak otworzysz się dowiemy ;) sądząc po wtyczce i kablu lata 80 jak nic ;)

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Żeby to było takie łatwe :P Ale właśnie wygląda jak jakiś regulator, nie wiem, napięcia? częstotliwości? mocy?

gavron7
komentarz
komentarz

Otwórz :)

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Próbowałam dziś otworzyć to urządzenie, ale nie dałam rady :( Zrobię jeszcze jedną przymiarkę w poniedziałek bo będę miała więcej wolnego na to. 

sexy69
komentarz
komentarz

Dla mnie wg. fotek wygląda jak lupa do powiększenia w tym wypadku mapy

gavron7
komentarz
komentarz
Dla mnie wg. fotek wygląda jak lupa do powiększenia w tym wypadku mapy
Że co???? Nie wiem gdzie w internetach zbladziles ale na pewno na ciemną stronę ;)

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Gawel
komentarz
komentarz

@gavron7 Kolega tutaj zawitał szukając wrażeń, proponuje na razie ignorować jego tematy 

sexy69
komentarz
komentarz (edytowane)
24 minuty temu, Gawel napisał:

Kolega tutaj zawitał szukając wrażeń,

Faktycznie, czytając takie  porady https://www.forumpc.pl/topic/485046-jak-to-sprawdzić/ to mnie ich nie zabraknie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.