x-kom hosting

Dlaczego mam duży ping???

Macnes
utworzono
utworzono

Mam download ok100mb a upload ok15mb w Speed teście mam ping 14 a w grach np. Fortnite, CSGO, owervatch. 

Mam ping 60

gavron7
komentarz
komentarz

Ale Ty pytasz o coś teraz czy się chwalisz? Zdajesz sobie sprawę że ten "Twój ping" jest robiony do czegoś? Czyli do jakiegoś urządzenia ? Speed test z automatu wybiera najbliższe (nie zawsze lokalizacyjnie) urządzenie i dlatego masz inny ping niż w grach...

Zrób sobie ping do własnego routera i będziesz miał 0 lub 1ms... A jak zrobisz do google to pewnie że 20ms.

Naprawdę nie rozumiem Twojego postu

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
  • 2 tygodnie później...
Macnes
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc

 

Macnes
komentarz
komentarz

Jak zrobić ping do własnego rutera

 

 

gavron7
komentarz
komentarz

Dobra... Zacznijmy od podstaw bo się naczytałes lub nasłuchałes jakiś głupot.
Podstawowe pytanie - po co ci to??? Czemu przeszkadza Ci że masz ping w grze 60ms?

Zrób sobie taki szybki test. Włącz telewizor lub jakaś muzykę dosyć głośno. Zadzwoń do kogoś kto jest w pokoju i spróbuj posłuchać muzyki przez telefon. Muzykę z głośników będziesz słyszał wcześniej niż przez telefon a różnica czasu między tym co slyszysz z głośników a tym co przez telefon to jest właśnie ping czyli opóźnienie między urządzeniami. Przeszkadza Ci to że telefon ma opóźnienie??? Nie, chyba że to opóźnienie zmieniłoby się. A nic o tym nie piszesz więc masz stały ping tylko jego wartość w przypadku serwera gry wynosi 60ms.

Ping do routera możesz wykonać komenda ping na adres swojej bramy :)

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.