x-kom hosting

Tablet MEDION Lifetab p9516 problem

kRZYSTOF 89
utworzono
utworzono

Witam nie tak dawno dostałem Tablet medion lifetab p9516 jest to odpowiednik można tak nazwać Lenovo idea pad k1 .Tablet dostałem od znajomego który  co pracuje w Szwecji jako pracownik lombardu  na to miast też jak loduje do polski  dużo tego sprzętu przywozi  laptopy tablety konsole  .I tu mam problem  tablet jest zablokowany kontem google hadr reset nie wchodzi w rachubę bo żadna kombinacja klawiszy nie działa  Tak samo nie da się wejść w recovery  czy jest może jakiś sposób na odblokowanie tego tabletu np wgranie Romu chociaż tu też by był problem bo brak kabla usb  proszę od odp

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Jaki to android? W każdym androidzie jest możliwość usunięcia konta Google. 

Mój tablet ma z boku dziurkę gdzie za pomocą spinacza mogę zrobić reset urządzenia. Jest ona podpisana Reset. 

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz (edytowane)

Podejrzewam ze android 4 ice cream   dorzucam 2 zdjęcia .Dodam jeszcze ze nie mogę wejść w żadne ustawiania takie jak wifi  tylko jedynie mogę zmniejszyć głośność lub użyć wirtualnej klawiatury.Ps w tym tablecie nie ma żadnej dziurki pod reset sprawdzałem

 
 
 

 

DSC_0031.JPG

DSC_0032.JPG

Edytowane przez kRZYSTOF 89
Niebieska
komentarz
komentarz

To chyba dodatkowe konto jest, nie googlowe. Później jeszcze to spr. 

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz

Z tego co wyczytałem to jest jakieś zabezpieczenie takie jak  icloud da się to jakoś ominąć dodam jeszcze z kabla nie mam usb 

gavron7
komentarz
komentarz

Masz kontakt z poprzednim właścicielem? ;)
Jak tak to sposób bardzo prosty:
1. Dowiadujesz się jakie wifi ma ustawione ten tablet, robisz u siebie takie wifi
2. Tablet się łączy do tego wifi po czym prosisz właściciela aby zalogował się na kompie do konta google wybrał ten tablet i nacisnął KASUJ URZADZENIE czy tam RESET czy jakoś tak ;)

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak bym miał kontakt z właścicielem poprzednim to bym tu nie pisał tak .2 Sprawa znajomy też nie zna hasła ani loginu  Ps wifi nie wiadomo jak włączyć w tym tablecie

Edytowane przez kRZYSTOF 89
Niebieska
komentarz
komentarz

Zobacz sobie to, ostatni post, ktoś był w podobnej sytuacji jak Ty :) https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2856573.html

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz

Wyczytałem ze trzeba jakoś kartę z rotowano  czy chodzi o kartę sd oczywiście na nie niemieckim forum co był tam link podany ..Cytuje to co przetłumaczyłem

 
Witam,

zależy od tego, jak chcesz / możesz przejść do trybu odzyskiwania.
Jeśli karta jest uruchomiona i zrootowana, użyj tego:
https://www.android-hilfe.de/forum/medion-lifetab-p9516.588/booten-ins-minibetriebssystem.315031.html

W przeciwnym razie musisz sflashować, ale wciąż jest to bardzo eksperymentalne.
Niebieska
komentarz
komentarz

Nie znam niemieckiego, ale może chodzić o zrootowanie androida by zyskać wyższe uprawnienia. Mam tablet z androidem 4.0.4, mam do niego przypisane swoje konto google i nie wyskakuje mi taki monit jak u Ciebie więc zakładam, że tutaj producent daje możliwość bądź wymaga założenia dodatkowego hasła. 

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz

Tego nie wiem   wiem ze to blokada jest google

 

To nikt mi nie pomoże z tym tabletem  .Jeszcze jedna sprawa czy dało by się zainstalować  ROM np z androidem  odpowiedni do tego modelu tableta  za pomoc karty sd

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz

Witam  żadna z tych kombinacji podanych w tym linku nie działa próbowałem wszystkich kombinacji zęby wejść w recovery ,Wydaje mi się ze ten tablet nie ma recovery lub ma zablokowane przez producenta tego tabletu  .Jego odpowiednik Lenovo idea pad k1  jest  identyczny  i ma recovery a ten co ja posiadam niestety nie ma tak mi się wydaje

Niebieska
komentarz
komentarz

Jest jeszcze pytanie czy ten android co on ma to jest fabryczny system czy ktoś wgrał swój, zmodyfikowany. 

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz

Powiem tak nie  mam zielonego pojęcia czy to oryginalny rom czy nie oryginalny  ja go dostałem od zanjmego który go sprowadził z Szwecji on też nie zna jego przyszłości 

Niebieska
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to on jest zmodyfikowany i tylko wgranie nowego systemu tu pomoże. 

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz

Da radę przez karte sd bo kabla nie mam  usb

Niebieska
komentarz
komentarz

Nigdy tego nie robiłam, to musiałby ktoś bardziej obeznany napisać. Ale z tego co wiem to się robi przez kabel usb podłączony do komputera. 

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz

Kabla nie posiadam bo wszystkie kable jakie mam na micro usb a tu trzeba  30 pinowy kabel takiego nie posiadam jedynie mam kartę sd 8gb i jak by się dało rom wgrać przez kartę to by było fajnie

Gawel
komentarz
komentarz

 

Jeżeli taki poradnik ci nie pomoże, to nie mam więcej pomysłów. Albo coś robisz źle albo faktycznie tablet jest uwalony

kRZYSTOF 89
komentarz
komentarz (edytowane)

 Gaweł Podany film przedstawia Tablet medion lifetab p9514  a mój jest  p9516  ?? to są 2 rożne modele .2 sprawa nic nie robię złe po prostu na tym sprzęcie jest bark recovery i tyle lub jest zablokowane przez producenta zęby dało się wgrać recovery za pośrednictwem karty sd to bym sobie głowy nie zwracał i nie rozpisywał bym się tutaj ale nie ma chyba takiej możliwości

Edytowane przez kRZYSTOF 89

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.