x-kom hosting

PS4 SLIM CZY MOŻE XBOX ONE S ?

Amejz
utworzono
utworzono

Witam zapalonych konsolowców! Wiem że temat walki SONY i Microsoft jest bardzo rozległy, ale w skrócie. Chcę zakupić konsole i tylko wchodzą dwie odmiany tak jak w tytule. Posiadam monitor FHD 27 cali. Dokładnie ten model: LC27FG70FQUXEN Samsung. Mniej więcej znam wady i zalety obydwu konsol, ale nie potrafię wybrać. Zależy mi na grach wyścigowych jak i np. FIFA. Czy mógłby ktoś doradzi czy do tego monitora sprawdzi się lepiej któraś z konsol. I czy w przyszłości może byc problem ze sprzedaniem XBOX, a nie łatwiej będzie sprzedać PS4. Proszę o pomoc :(

slivero
komentarz
komentarz

Zasugeruj się grami, które są na jednej konsoli a na drugiej nie ma. Reszta nie ma takiego wpływu, aby był to argument za lub przeciw. 

Mogeto
komentarz
komentarz

tak jak wyżej - wybór zależy od gier, Sony ma więcej gier na wyłączność, ale Xbox ma lepsze gry wyścigowe i głównie chodzi tu o serię Forza Motorsport oraz Horizon

slivero
komentarz
komentarz

No i też można wziąć pod uwagę samą cenę. 

Amejz
komentarz
komentarz

No ogólnie bardziej jestem skłonny ku XBOX'a. Widziałem na stronie Micorsoftu że fajną promocje maja na wersji X.

slivero
komentarz
komentarz

XBOX jest tańszy to fakt, ale no jak mówiłem kwestia gier w które grasz. 

  • 1 miesiąc później...
Arszolek
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli interesują cie gry wyścigowe bierz xboxa bez wahania lecz jeśli jakieś gry akcji, strzelanki to ps4

proste, osobiście posiadam xboxa one S działa bez zarzutów, czasami tylko da się zauważyć małe spadki fps w gta online ale prawie nie zauważalne 

NiespawszySpawacz
komentarz
komentarz

Od zawsze byłem przekonany do PS'ów, również z moim kolegą, który kupił sobie jednak Xboxa one s i obaj stwierdziliśmy, że jest o wiele lepszy niż ps4, gdyż ja miałem ps4 slilm 500gb. Różnica między konsolami jest widoczna. Xbox one s w porównaniu do ps4 slim jest cichutki i się nie grzeje. Widać to również w grach porównywaliśmy na tym samym tv na takiej grze jak Batelfield V, Paladins, GTA V oraz Warface. 

Kolejnym plusem jest Forza Forizon 4 na PS4 nie ma tej gry. Oferty gamepass itp. Są lepsze i tańsze niż PS plus. Swoją konsole wymieniłem na xbox one s i jestem zadowolony. Oczywiście każdy ma swoje zdanie lecz polecam Microsoft

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.