x-kom hosting

TipeeeStream nie wypłaca pieniędzy?

BanDyta
utworzono
utworzono

Witam. Mam mały problem. Mianowicie, 2 tygodnie temu stworzyłem konto na tipeeestream. Aktywowałem konto bankowe, wysłałem dowód osobisty ale nie jest chyba jeszcze przyjęty, zresztą dokumentów nie trzeba mieć zweryfikowanych żeby wpłaty przychodziły. Więc jakoś ponad tydzień temu, przyszło mi jednego dnia koło 15 euro w psc i przez przelew. Przeczytałem, że wypłata jest co każdy poniedziałek i musi minąć od 1-5 dni przed poniedziałkiem, czy jakoś tak. No więc u mnie jest już ponad tydzień, wczoraj loguje się patrze a mam dalej status *COMPLETED*. Czy ktoś miał podobny problem? Dzięki

Niebieska
komentarz
komentarz

Jak dla mnie dałeś się nabrać oszustom, którzy chcieli uzyskać od Ciebie kopię dowodu osobistego. Lepiej sprawdź w BIK czy ktoś już nie wziął na Ciebie kredytu.

  • Haha 1
Gawel
komentarz
komentarz

Stary wysłałeś skan dowodu ? Ogarnij się, chcesz do końca życia spłacać czyjś kredyt.

  • Dobra wypowiedź 1
BanDyta
komentarz
komentarz (edytowane)

Faktycznie, na portalu z którego korzysta tysiące ludzi i setki youtuberów jest tam zarejestrowanych, sam rafonix :D Niezle :P Zapytalem się o coś, a nie o śmieszkowanie. Nie wysłałem skan dowodu na stronę fejkową 

 

Poza tym, same skany dowodu nie wystarczą. Oszczędzcie sobie smiechow 

Niebieska
komentarz
komentarz

My jesteśmy osobami starej daty i dla nas youtuberzy to żadni wyznacznicy wiarygodności serwisów gdzie chcą skan dowodu. 

Anawa
komentarz
komentarz
47 minut temu, BanDyta napisał:

wysłałem dowód osobisty ale nie jest chyba jeszcze przyjęty, zresztą dokumentów nie trzeba mieć zweryfikowanych żeby wpłaty przychodziły.

Być może pieniądze mogą przychodzić, ale nie będziesz mógł ich wypłacić do momentu pełnego weryfikacji konta.

 

Dobrze rozumiem? Nie możesz wypłacić tych pieniędzy, tak?

BanDyta
komentarz
komentarz

@Anawa Donations made by Credit Card, Paysafecard, Sofortüberweisung, Giropay and iDeal will be wired to your bank account every Monday on a weekly basis, depending on your bank it may take between 1 and 5 working days before they are shown in your bank account. PSC has a 1500 Euro per week limit. If you exceed this limit, the remaining PSC money will be wired to your bank account after a 5 week delay.

 

 

After you activated “Visa, MasterCard, etc.” you have to verify your account in order to receive more than 1000 $/€ to your bank account. You can verify your account at any time.

This step is required by the Law and the legislations regarding Crowd- and Fanfunding. Your personal documents will not be stored on our personal servers but on the servers of our 100% secure online bank, Mangopay, authorized to do so.

 

 

Czyli, że weryfikacja konta jest potrzebna jak się dostaje kwoty powyżej 1000 euro i chce się to wypłacić. Dodatkowo, pisze że wypłacają co każdy poniedziałek. A u mnie nie zostało jeszcze wysłane. Uprzedzę pytanie, mam podłączone konto bankowe.

 

Edit: Okej, chyba widzę w czym problem - jest info że jakieś problemy są i wypłacą dopiero na nastepny poniedzialek. Mozna zamknac :)

  • Dobra wypowiedź 1
Gawel
komentarz
komentarz

Kolego napisałeś "wysłałem dowód osobisty " jak dla mnie to podałeś swoje wszystkie dane. Po co komu dane dowodu osobistego do wypłaty. Nazwisko, imię, nr telefonu zmienisz, ale nr PESEL już nie. To na tyle powodzenia w zarabianiu pieniędzy. Twoja sprawa

Anawa
komentarz
komentarz

@Gawel Myślę, że to jest kwestia prawa Unii Europejskiej - chodzi o dyrektywę z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie zapobiegania wykorzystywaniu systemu finansowego do prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu (wypłata kwot powyżej 1000 euro wymaga odpowiedniej weryfikacji osoby). 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.