x-kom hosting

Montowanie pojemnika z atramentem

adasiek1
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem i proszę was o pomoc. Naprawdę nie wiem jak to zrobić. Posiadam drukarkę Canon  MG 3650. Skończył mi się atrament w drukarce, ale mam problem z  jego wymianą. Na różnych filmikach jakie widziałem (zresztą pamiętam, że kiedyś też tak zrobiłem i nie było żadnego problemu) te pojemnika z atramentem idą w skrajnie prawe położenie i da się je bez problemu wyciągnąć (tak jak filmiku załączonym do posta) niestety u mnie pojemniki idą w skrajnie lewe położenie i nie da się z nimi nic zrobić. Macie może jakiś pomysł co zrobić? Bardzo proszę, jeśli ktoś się orientuje to proszę o odpowiedź. Szukałem odpowiedzi w google, ale nic nie znalazłem.

 

aIMG_20200106_205623.thumb.jpg.847f1f07fa349b6627c356b71a5883c9.jpgtA

W  zdjęciu wstawiam jak wygląda to u mnie

 

adasiek1
komentarz
komentarz

Już widziałem tą stronę z instrukcją. Naprawdę jak się włącza to idzie w skrajnie lewe położenie. Nagrałem filmik, ale zajmuje za dużo miejsca aby go tutaj wrzucić :/ Jeśli chcesz to moge ci go przesłać na maila

Sławomir
komentarz
komentarz

Może wyjmij papier z tacki, bo ustawia sie do drukowania?

Gawel
komentarz
komentarz

Wiele drukarek ma opcję wymiany głowicy, pojemników, wtedy przesuwają się w odpowiednie miejsc Jak jest tutaj to nie wiem bo od wieków używam lasera 

adasiek1
komentarz
komentarz

Wyjecie papieru nic nie daje. Wyłączałem drukarkę z prądu też nic, próbowałem resetować i 0 :/

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.