x-kom hosting

gigabyte geforce 7600gt silentpipeII

badDog
utworzono
utworzono

Witam,

Chciałbym podkręcić kartę Gigabyte GeForce 7600 GT SilentPipeII 256MB DDR3 PCI-E (http://www.datavision.pl/produkty_1484.htm). Zastanawia mnie ile ona może z siebie wydusić, nie chcę eksperymentować, a raczej nie mam czasu. Więc jak ktoś może niech mi powie. :blink:

WolfiK
komentarz
komentarz

Na tym chłodziwie nie radzę podkręcać-karta ma problemy z prawidłowymi temperaturami bez OC. Możliwości przetaktowania zależą od konkretnego egzemplarza. Jeżeli nie masz czasu to odłóż to na później-porządne OC wymaga wczucia się w to co się robi, musisz kontrolować wiele rzeczy( spadek wydajności, artefakty, temperatura).

badDog
komentarz
komentarz (edytowane)

łojojo to trza będzie zbierać kasę na nową. thnxs

//łojojo nie głupeczkuj i pisz z sensem

// zacznij zbierać na szacunek modów -> będzie banik

wojt2
komentarz
komentarz (edytowane)
Na tym chłodziwie nie radzę podkręcać-karta ma problemy z prawidłowymi temperaturami bez OC. Możliwości przetaktowania zależą od konkretnego egzemplarza. Jeżeli nie masz czasu to odłóż to na później-porządne OC wymaga wczucia się w to co się robi, musisz kontrolować wiele rzeczy( spadek wydajności, artefakty, temperatura).

Jeżeli nie masz czasu na to czas, to nie rób.

//ty nastepny , dlaczego się odnosisz do pomagającego a nie do autora

// uwaga powyższa , zacznij zbierać ....

BlackRaven
komentarz
komentarz
Witam,

Chciałbym podkręcić kartę Gigabyte GeForce 7600 GT SilentPipeII 256MB DDR3 PCI-E (http://www.datavision.pl/produkty_1484.htm). Zastanawia mnie ile ona może z siebie wydusić, nie chcę eksperymentować, a raczej nie mam czasu. Więc jak ktoś może niech mi powie. :blink:

Możesz ją podkręcać, ale dopiero po dołożeniu do niej (musisz pokombinować) jakiegoś wentylatora, najlepiej 92 lub 120mm. Oczywiście stale trzeba będzie też kontrolować temperatury karty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.