x-kom hosting

Kabel zasilający komputer - czy będzie pasował?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
gorgo12
utworzono
utworzono

Witam, muszę zakupić kabel zasilający do kompa z powody wymiany biurka, niestety oryginalny jest zbyt krótki i jaki warto zakupić, ceny są różniste od 10zł w zwyż. Zastanawiam się nad tym Accura premium 3m, czy tańszy od niego wystarczy? Nie chcę byle jakiego, a w monitorze jest dużo cieńszy i nie chciałbym jakiegoś nie odpowiedniego zakupić. Dzięki za pomoc.

  • Rekomendowana odpowiedź
Niebieska
komentarz
komentarz

Wydaje się okey ten kabel :) Jak dla mnie możesz go kupić.

gorgo12
komentarz
komentarz

Człowiekowi się zachciewa, a potem problemy i na szybko zakupy musi robić xD mam nadzieję, że do monitora nie braknie :P Zamówię wieczorem by do środy lub czwartku dotarło :)

Niebieska
komentarz
komentarz

Ja to w sumie nigdy nie zastanawialam się jakością kabla zasilającego, używało się ten co dał producent ;) Ale chyba im grubszy tym lepiej ekranowany.

gorgo12
komentarz
komentarz

Tak mi się wydaje, ale niestety chcę do 1 listwy dwa kompy podłączyć i nie da rady z oryginalnym kablem :/ muszę mieć z 3m, a oryginał tyle nie ma. Tak jest jak się kupuje duży mebel :P

Niebieska
komentarz
komentarz

To jak duże masz biurko? :lol2: 

gorgo12
komentarz
komentarz

200cmx80cm i jeden komp z jednego końca, a drugi z drugiego i kabel będzie za krótki :P

Niebieska
komentarz
komentarz

Jak dla mnie możesz go spokojnie brać :)

gorgo12
komentarz
komentarz

Ok, będę zamawiać :) Dzięki za pomoc.

Niebieska
komentarz
komentarz

A proszę bardzo ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.