x-kom hosting

Film po nagraniu na płytę DVD zacina się

Trustcio
utworzono
utworzono

Witam. Nagrałem film na płytę i po próbie odtworzenie go na dwóch komputerach film zacina się a czas nie idzie poprawnie. Nagrałem jedną płytę na której wszystko jest poprawnie. Później nagrałem druga na której są dwa pliki wideo. Pierwszy działa bez zarzutu ale drugi który zrobiłem w programie Sony Vegas nie działa. Zrobiłem krótki filmik ze zdjęciami i powinny się one zmieniać co 5 sekund niestety czasami zmieniają się co sekundę, czasami co 10 a czasami w ogóle. Czas też nie liczy się poprawnie podczas odtwarzania. Film wyrenderowalem, później przekonwertowalem do AVI i nagrałem za pomocą Nero 7. Przed nagraniem wszystko działało. Problem pojawia się po nagraniu płyty i uruchomieniu tego krótkiego filmiku. Z góry dziękuję za pomoc

Gość
komentarz
komentarz

Ale nagrałeś jako dvd czy poprostu plik avi? Avi potrzebuje kodeków więc sądzę że problem z kodekami, albo np napęd się nie wyrabia bo zastosowałes mała kompresję ale to mało prawdopodobne ale obiaw będzie podobny

 

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Trustcio
komentarz
komentarz

W nero wybrałem opcję " Utwórz dysk DVD Video " czy coś podobnego, zrobiłem memu. Także myślę ze jako DVD. W opcjach nagrywania w nero zostawiłem tak jak mi nero zaproponowało. Odtwarzałem to za pomocą programu VLC. Plik początkowo wyrenderowalem w WMV a potem przekonwertować do AVI za pomocą programu Any Video Converter. A jeżeli to coś z kompresja to jak to naprawić? 

Gość
komentarz
komentarz

Nie, skoro robisz jako dvd video to to nie to. Spróbuj odpalić e innej apce a najlepiej na stacjonarnym dvd. Wtedy na stacjonarnym dvd będziesz miał pewność że to coś z nagraniem lub aplikacja

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Trustcio
komentarz
komentarz

Próbowałem na stacjonarnym komputerze, też w VLC i też jest ten sam problem. Próbowałem też w Windows Media Player ale tam nawet film się nie włącza ponieważ po nagraniu ma rozszerzenie .VOB czy jakoś tak

eryk93
komentarz
komentarz

Spróbuj na dvd od telewizora odpalić

Trustcio
komentarz
komentarz

Na DVD działa 

Gość
komentarz
komentarz

No to masz problem z kodekami i tyle albo niewyrabiającym się sprzętem skoro na stacionarnym dvd działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.