x-kom hosting

Program do usnięcia pliku

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gawel ,
TheQamillo
utworzono
utworzono

Witam

 

Otóż mam bardzo nietypowy problem.

Nie jestem w stanie usunąć folderu z pulpitu. Wiem, że to głupie jednak próbowałem już wielu metod i nic nie daje rady. przeszukiwałem internet i porady i nic nie daje rady.

Jako, że mój pulpit musi być czyściutki to mnie to bardzo denerwuje. W żaden sposób nie da się usunąć tego pliku. Próbowałem wchodzić w rejestr, jakichś innych komend które były proponowane na forach czy dwóch programów, jeden z nich to Delete FPX files. Wyskakuje taki komunikat jak an załączonych zdjęciach.

Mogę dodać iż folder jest pusty, całą zawartość z niego usunąłem, jeśli to coś pomoże to było w nim kilka plików worowskich które miały ochronę przed edycją i służyły tylko po to by je wypełnić i odesłać na uczelnię.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

 

ps. Przy okazji prosiłbym o wskazanie jak się pozbyć tego nowego paska wyszukiwarki an pasku zadań.

 

Bez tytułu.png

fwafaw.png

Gawel
komentarz
komentarz

Na tym pasku kliknij PPM/wyszukaj/pokaż ikonę wyszukiwania. Co do folderu robiłeś restart ? Ewentualnie spróbuj zmienić nazwę i wtedy usunąć

TheQamillo
komentarz
komentarz

Hej

 

Dzięki za odpowiedź, jednak chodzi mi o ten pasek po prawej dolnej stronie, rozwiązanie które podałeś tyczy się innego paska.

 

Co do folderu to do tak jak mówiłem próbowałem już wiele i tego typu porady nic mi nie pomogą. Próbuję sobie z tym poradzić od kilku tygodni. Komp był restartowany wiele razy. nazwy nie można zmienić bo jak pisze na screenie poniżej - ten plik nie istnieje.

Bez tytułu.png

Gawel
komentarz
komentarz

Wciśnij Ctrl + Shift+ Esc znajdź proces explorer.exe i go zakończ. Potem plik/uruchom nowe zadanie i wpisz explorer.exe 

Dobra teraz zauważyłem co to za pasek, to tak samo PPM na pasku i paski narzędzi i odznacz adres

  • Dobra wypowiedź 1
TheQamillo
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok dzieki, pasek załatwiony.

 

Zrobiłem jak powiedziałeś i nic to nie zmieniło.

Otworzyłem menedżera zadań zakończyłem proces, cały ekran zrobił się na szaro, właczyłem jeszcze raz menedżera włączyłem proces i dalej nie można usunąć pliku.

 

Komputer po prostu nie widzi tego pliku. Tak jakby ten plik nie istniał.

Zdażało mi się już kiedyś nie móc czegoś usunąć jednak rozwiązania zawsze były łatwe. Zakończyć dany proces lub inny program który używa tego pliku, usunąć go za pomoca innego programu itd, itp a w tym przypadku jest to niemożliwe bo plik jest niewidzialny. Inne programy go nie wyłapują.

Edytowane przez TheQamillo
TheQamillo
komentarz
komentarz

Refresh

  • Rekomendowana odpowiedź
Gawel
komentarz
komentarz

http://www.emptyloop.com/unlocker/#download

Unlockera próbowałeś ? Spróbuj też uruchomić kompa w trybie awaryjnym

  • Dobra wypowiedź 1
TheQamillo
komentarz
komentarz

Unlocker pomógł, dzięki

 

Do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.