x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne do domu do rzadkiego używania?

dawidmdj1
utworzono
utworzono

Witam

 

Jakie urządzenie polecicie do domu do sporadycznego użytkowania (głównie dokumenty, kolor niepotrzebny).

Jakieś atramentowe z funkcją automatycznego czyszczenia głowicy ? 

slivero
komentarz
komentarz

Zacznijmy od tego, jakim budżetem dysponujesz ?

dawidmdj1
komentarz
komentarz

szukam urządzenia do 400 zł. może być i atramentowa ale może być problem bo czasem dłuższy czas nic nie drukuję np miesiąc

Gawel
komentarz
komentarz

Jeżeli tak to szukałbym laser mono, np coś takiego https://www.centrumpapieru.pl/produkt,drukarka-laserowa-brother-hl-1223we-a4,16013.html

Skaner można oddzielnie kupić. Miałem dwie drukarki atramentowe i zawsze był problem z głowicą albo tuszami. Też bardzo mało drukuję i wreszcie kupiłem laser kolor. Jak nie ma potrzeby to drukuję w mono, mam ją 5 lat i jeszcze kolorowe tonery startowe. Do tej pory tylko wymieniłem czarny toner. Skaner trzymam w szufladzie jak jest potrzeba podłączam i skanuje

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.