x-kom hosting

Opinie na temat tel. Xiaomi

jaarusss
utworzono
utworzono

Witam was,

Chciałbym usłyszeć opinię osób które mają na codziennym użytku telefony Xiaomi. Zastanawiam się czy warto w ogóle tę Markę brać pod kontem wyboru telefonu, co prawda Xiaomi i Huawei to chińczyki, ale odnoszę dziwne wrażenie, że na Huaweia mógłbym się zdecydować, a Xiaomi wiadomo bije pozostałe telefony na głowę pod względem parametrów w swoich telefonach co do ceny innych telefonów konkurencji.

anioł2009
komentarz
komentarz

Użytkuję telefony tej marki od 3 lat i warto. W szczególności jeśli zależy Ci na czasie pracy na baterii. Aparaty są okej ale może dlatego że użytkuję modele w cenie do 1000zł. Droższe mogą być lepsze. Na 3 modele xiaomi nie uświadczyłem awarii lub zepsucia się. Nie zamulają jeśli użytkujesz je z głową. Bez problemu łączą się z słuchawkami bluetooth lub opaską ( mi band 4 ) lub smart watchem samsung gear s2. Aktualizacje systemu są na bieżąco.

Sławomir
komentarz
komentarz

Też mogę polecić jednak ja co do baterii(3070mah) mam zdanie ze jest zbyt mala i szybko się rozładowuje posiadam mi9 se, jako drugi telefon mam asus zenfone zoom s(5000mah)

i tak wiem xiaomi ma większy ekran z lepsza rozdzielczością. ale przepaść jest miedzy tymi telefonami xiaomi 1-1,5 dnia, asus 3dni+

Dodatkową "wadą" jaką mogę wskazać po stronie xiaomi to wystający tylni aparat nawet po założeniu etui, troszkę to wnerwia bo cały czas się nim trze o podłoże.

 

Ale w tej cenie dostaje się takie bebechy o których w np. samsungu można pomarzyć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.