x-kom hosting

Pomysł na chłodzenie

Grzepek
utworzono
utworzono

Dało by się wymontować agregat z małej lodówki np. turystycznej i zamontować w kompie?

koszak
komentarz
komentarz

Taki mały agregat może być za słaby żeby schłodzić całą bude

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

Hihi masz az takie temperaturym. że potrzebujesz lodówki?

>PePeK<
komentarz
komentarz

Poczytaj trochę o FC Freon Cooling i Single Stages. Da sie przerobić tak lodówkę ale to za mało wydajne i nie opłacalne, bo sam agregat nie wystarczy.

Sam posiadam małe FC ale zrobione konkretnie pod kompa do proca mam jakieś -30C na procku w idle

Dex35371
komentarz
komentarz

Ja kiedyś widziałem na YouTube jak ziomal jakiś wsadził kompa do lodówki starej fajnie to wyglądało xd

P.S. Spróbuj :P:P:P

Kosmoj
komentarz
komentarz

wez tak nie pisz, bo jeszcze sprobuje....;P

A co do samego pomyslu, to jak masz jakis stary sprzet, ktorego ci nie szkoda, to mozesz sprobowac. Zawsze czegos nowego sie nauczysz itp.

  • 2 tygodnie później...
rasalnik
komentarz
komentarz

hmmmmm ja bym proponował chłodzenie wodne tylko nie rób tak jak kolesia 6 letni brat jak gadaliśmy o chłodzeniu wodnym to po trzech godzinach się okazało ze jego brat zmontował takowe chłodzenie (komp pływał w akwarium) liczą się chęci ;p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.