x-kom hosting

Stłuczony wyświetlacz telefonu

Squbix57
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Dzisiaj telefon spadł mi na kafelki. Niefortunnie, spadł na ekran (mimo szkła pęknięcie jest na samym ekranie). Pojawiła się rysa (?), która kilka godzin później zaczęła się robić czarna. Ekran do wymiany, czy to nic groźnego?

Niebieska
komentarz
komentarz

A działa Ci dotyk? Jak dla mnie ekran do wymiany. 

eryk93
komentarz
komentarz

Do wymiany cały digitizer, jaki to model?

Squbix57
komentarz
komentarz
Godzinę temu, LadyInBlue napisał:

A działa Ci dotyk? Jak dla mnie ekran do wymiany. 

Tak, działa dotyk. Jak narazie ekran się nie rozlewa bardzo jakby co.

 

Godzinę temu, eryk93 napisał:

Do wymiany cały digitizer, jaki to model?

Digitizer to chyba od dotyku, tak? Jeśli dobrze mówię, to raczej tego nie potrzeba :D Kolejna sprawa, czy w Huawei P9 Lite 2017 (model mojego telefonu) digitizer nie jest połączony z resztą. Mam nadzieję, ze wiesz o czym mówię :) 

eryk93
komentarz
komentarz (edytowane)

Man ten sam tel, digitizer to wyświetlacz z dotykiem, są połączone, tylko serwis może to rozdzielić, jeśli chcesz wymienić sam, to kup digitizer za 180zl, ale bez nagrzewnicy ciężko będzie Ci otworzyć tylna klapę, jest ona na kleju, suszarka się słabo sprawdza ;). Poza tym potrzebny jest klej B7000 lub T7000 by przylepic klupke tylną lub nowy digitizer, chyba że kupisz już z ramką, to wtedy trzeba się nagrzebac by wszystko przełożyć ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.