x-kom hosting

problem z MYSZK�

patryk999
utworzono
utworzono

od jakiegos czasu myszka zaczela mi jakby "podwujnie" klikac.

po prostu nieraz gdy klikne np. raz na dany folder ona klika 2 razy i folder sie otwiera lub klikam wstecz w przegladarce to cofa sie o 2 strony w tyl. nie zawsze sie tak dzieje (raz na okolo 3 klikniecia)

nie jest to duzy problem ale z czasem stał się dość denerwujący

myszka: media-tech mt1010

może ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

[ Dodano: 2007-03-09, 15:53 ]

no nikt mi nie pomoze??

Fafu
komentarz
komentarz

Poszukaj gdzieś w ustawieniach myszki albo ułatwieniach dostępu.

olej3232
komentarz
komentarz
Poszukaj gdzieś w ustawieniach myszki albo ułatwieniach dostępu.

Oj Fafu obawiam się że to nie będzie w ustawieniach patryk999 pisał że myszka się tak zachowuje raz na jakiś czas! Sprawdź dysk programem antywirusowym może złapałeś jakieś świństwo, później rozbierz myszkę i przeczyść! Może się zakurzyła i zwara się robi!

Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły!

Jeżeli nie to myszki nie są drogie!

patryk999
komentarz
komentarz

No w ustawieniach myszki to chyba raczej nie. skanuje dysk na bierzaco roznymi programami i napewno zadnego syfu nie mam. myszke juz chcialem rozkrecic ale to jest otyczna i nie wiem jak. odkrecilem ta jedna srubke ale ona sie tam przy przyciskach jeszcze jakos trzyba ze nie wiem jak gore zdjac

Fafu
komentarz
komentarz

Jak myszka jest optyczna to nie ma tam co czyścić :P A może sprawdź czy na jakimś innym podłożu ci będzie działało, bo czasem podkładki odbijają światło i optyczna nie chodzi.

olej3232
komentarz
komentarz

Jeżeli myszkę masz optyczną to nie potrafię Ci pomóc! Nigdy nie rozbierałem takich myszy! Ale jak mi mój wierny staruszek odmówi posłuszeństwa to sprawie sobie optyczną i z samej ciekawości zajrzę do środka!

Tak czy inaczej w Twojej myszce chyba się zwarcie robi!

tivig
komentarz
komentarz

To ja może poruszę inny wątek, ale temat ten sam =)

Co zrobić aby myszka gasła razem z kompem bez konieczności wyłączania zasilacza? Na starym kompie automatycznie mi się wyłączała, a teraz mam nowego na płycie GIGABYTE i po wyłączeniu systemu myszka nadal świeci. Da się temu zaradzić?

olej3232
komentarz
komentarz

Rozumiem że masz myszkę pod USB! Sprawdź czy w BIOS-ie nie masz jakieś opcji która po wyłączeniu kompa, wyłączała by zasilanie na portach, jak nie to spróbuj w innych!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.