x-kom hosting

W850i czy W900i ?

daroman123
utworzono
utworzono

Zamierzam kupić któryś z tych telefonów. Jaki wybrać Sony Ericsson W850i czy W900i ??

Gość
komentarz
komentarz

k850i :)

Gość
komentarz
komentarz

Też brałbym K850 :) Głównie z powodu aparatu :P

Walkman
komentarz
komentarz

W900 brzydszy , ale lepszy (chociaż miałem w850 który sie na pół rozsunął , ale ja bym kupił w810 po co przepłacać a jakości nie poczujesz ,zanczy różnicy :P)

bagish
komentarz
komentarz

Zgadzam się :) k850 to dobry telefonik jak z funkcjonalności i wyglądu

Gość
komentarz
komentarz

Ale o czym ludziska mówicie?! w850i można dostać już za 350zł a k850i za 700zł, więc mała różnica jest ^_^

Osobiście brałbym w850i - miałem dwa tygodnie i niezły fonik. Opcje jak każdy se i dosyć ładny jest ;)

Natomiast w900i nie ma w polsce rekomendacji - chyba nawet żadna sieć go nie oferowała co jest równoznaczne z problemem znalezienia serwisu dla niego, no i jak się znajdzie to będzie drogi ten serwis.

A co do k850i tak różowo nie jest, soft jest niedopracowany, zbyt mały procesor, przez co zdjęcia ok. 5sek wyostrzają się. Do tego brak jakichkolwiek sterowników audio czy aparatu>0 tuningu, no i jeszcze brak maina na k850i co znaczy że z każdą "pierdółką" trzeba isć do salonu by robiono nam telefon przez kabel serwisowy (można kupić, 500zł ^_^)No i aparat, niby 5mpix ale przy noki n95 wymięka, nokia ma filmy w rozdziałce 640x480, sonny ericson 320x240.

leggo
komentarz
komentarz

Ja bym brał w850i i nawet się nie zastanawiał.

A k850i zdecydowanie się nie opłaca. Fajne klawisze i aparat ale to chyba wszystkie zalety tego fona.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.