x-kom hosting

program do bootwania windowsa

aktez22
utworzono
utworzono

Siemka poleci ktos jakis dobry program do bootowania windowsa na usb ? tak zeby mogl wziasc plik z plyty i wrzucic bootwany na windowsa , bo iso nie chce mi sie pobierac a mam na plycie , a laptop nie ma czytnika plyt , dzieki :)

 

 

wczesniej uzywalem wintoflash ale teraz jest problem z ich oficjalna stroną, pobralem jakas wersje z chomikuj ale zle mi zgralo

anioł2009
komentarz
komentarz

Rufus - bardzo łatwy w obsłudze

aktez22
komentarz
komentarz

probowalem kiedys to jakos nie moglem ogarnac jakos zawsze jak mi zgrywalo to nie byl on bootowalny ale sproboje jeszcze raz

anioł2009
komentarz
komentarz

Nigdy nie miałem z tym problemu... jedyne z czym może być problem to z samym obrazem jeśli jest lewy :P

aktez22
komentarz
komentarz (edytowane)

mam na plycie z 5 lat kiedys mi zgral wujaszek informatyk ;D a klucz mam na tylu laptopa , dogram turnieja na mirage i dam znac czy dziala moze nie bedziesz spal :D

Edytowane przez aktez22
anioł2009
komentarz
komentarz
5 minut temu, aktez22 napisał:

mam na plycie z 5 lat

 

Aktualizacja potrwa wieczność...Lepiej zassać iso ze strony microsoftu i użyć klucza z naklejki...Iso już posiada najnowsze aktualizacje więc oszczędzasz czas :) Niestety ale akurat już mykam :E 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.