x-kom hosting

problm z programami

orkidea
utworzono
utworzono

Mam problem z niektórymi programami, z tymi ktore juz mialem na systemie odkad pojawil sie ow problem i z tymi nowo zainstalowanymi. Otoz po uruchomieniu wystepuje komunikat np "iwd2.exe wygenerowal bledy i zostanie zamkniety przez system windows. uruchom program ponownie. tworzony jest dziennik bledow" siedze na windowsie 2000, program (w przykladzie akurat gra)jest kompatybilny, bralem wersje od znajomch i z kazda sprawa byla ta sama. Zaczlo sie od emula wiec pomyslalem ze to moze wirus jednak scan nic nie wykazal, a ja juz kompletnie nie mam pomyslow co z tym zrobic.

tazman
komentarz
komentarz

Po zainstalowaniu wielu programów zostają mi wpisy na liście w programie Panel sterowania/ Dodaj Usuń programy i nie można ich skasować.

O: Znów trzeba grzebać w Rejestrze.Wejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURRIENTVERSION/ UNINSTALL znajdź program,którego nie masz już na dysku i usuń go.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.