x-kom hosting

Zainstalowany windows 64bit a pokazuje jako 32

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gawel ,
Gość
utworzono
utworzono

Mam problem zainstalowalem windows 7 64 bit w moj komputer wlasciwosci gdzie pokazane som parametry komputera pisze system 64bit a folder gdzie zainstalowany jest system jest x86 zaden program nieda sie zainstalowac 64bit tylko 32 jak zainstalowalem sterownik karty graficznej to sie komputer zacina .plyta glowna to gigabyte ga-f2a88xm-ds2 procesor - amd a4-5300 apu (3.4 ghz ).

eryk93
komentarz
komentarz

Pytanie tylko skąd pobrałeś obraz windows 7?

Gość
komentarz
komentarz

Jest to oem 

  • Rekomendowana odpowiedź
Gawel
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Byleco napisał:

Mam problem zainstalowalem windows 7 64 bit w moj komputer wlasciwosci gdzie pokazane som parametry komputera pisze system 64bit a folder gdzie zainstalowany jest system jest x86 zaden program nieda sie zainstalowac 64bit tylko 32 jak zainstalowalem sterownik karty graficznej to sie komputer zacina .plyta glowna to gigabyte ga-f2a88xm-ds2 procesor - amd a4-5300 apu (3.4 ghz ).

System jest na Dysku C:/ a nie w folderze x86, skąd takie przypuszczenia że masz 32 bitowy. Jakie sterowniki instalujesz x64 ? Bo nie za bardzo pojmuje. Nie da się zainstalować programu x64 ? Pojawia się informacja że można go zainstalować tylko na 64 bitowym systemie operacyjnym ?

Gość
komentarz
komentarz

Jak instaluje naprzyklad sterownik do karty graficznej na wersje 64 bit to wyskakuje blond zeby sprawdzic czy aby system windows jest 64 lub 32 a jak instaluje 32 bity sterownik to nic niewyskakuje podlonczylem inny dysk z tym samym systemem 64 bit i odrazy twozy na dysku c folder x86 i jest to samo

Niebieska
komentarz
komentarz

Kliknij prawym przyciskiem myszy na Mój komputer - > Właściwości i daj screena okna jakie się pokaże. 

I zainwestuj w słownik ortograficzny. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.