x-kom hosting

Problem z podłączeniem drukarki

kordian17
utworzono
utworzono

Cześć, tak jak w temacie mam problem z podłączeniem drukarki udostępnionej w sieci. Drukarka jest udostępniona na komputerze A i próbowałem ją dodać na komputerze B (obydwa komputery pracują w tej samej sieci). Podczas próby dodania występuje komunikat "nie można dodać drukarki kod błędu 0x00000057), próbowałem ją dodać poprzez utworzenie portu lokalnego (\\nazwa komputera\nazwa_drukarki) ale to nic nie dało ponieważ również otrzymałem błąd (Port lokalny: odmowa dostępu)

slivero
komentarz
komentarz

Próbujesz ją dodać na poświadczeniach administratora ?

kordian17
komentarz
komentarz

Tak, jakiś czas temu było dobrze tylko ludzie zaczęli rzeźbić w panelu sterowania i wywalili tą drukarkę z komputera B. Odinstalowywałem sterowniki od tej drukarki na obydwu kompach, wywalałem wpisy w rejestrze, i wszystko co było związane z tą drukarką i dalej jest problem. 

A gdy próbuje dodać tą drukare na komputerze C to dodaje się normalnie bez żadnego problemu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.