x-kom hosting

Jak znaleźć piosenkę z youtube, która gdzieś mi przepadła i już nigdzie jej nie ma ?.

RahHlm
utworzono
utworzono

Był to na pewno na 100% blend, ale już go nie mam w mojej liście ulubionych na youtube bo gdzieś mi to zniknęło.

Jakie są opcje gdzie i jak można to znaleść w odmętach i czeluściach internetu skoro mogło to zostać oznaczone jako prywatne albo gdzieś już nie dostępne na tym kanale u twórcy ? Od już jakiegoś czasu szukam tego blendu, ale nigdzie go nie mogę znaleść, są ale inne podobne, ale to nie ten właściwy, którego szukam i w tle  klipu był taki zimowy krajobraz związny z zimą na początku ...

 

Chodzi mi o blend PLANET ANM 

 

i na początku się zaczyna od  tekstu słów Planet :  

 

Wszystko móc znaczy mocny mieć łeb i serce,
odwróconą na siatkówce oka przestrzeń.
Wszystko móc znaczy wdrażać krew w mięśnie,
znaczy biec boso samemu przez ciernie.
W lufie mieć ostatni ślepy pocisk
i mając zamknięte oczy strzelać między oczy im.
Poczuć zew, gdy sygnał daje wszechświat,
złamać prawo grawitacji i nie spalić się jak zdjęcia
Wszystko móc to wyleczyć duszę
i poświęcić dla miłości tylko jedną, własną.
Gdzieś tam jest Bóg, Panie ja już nie mam złudzeń,
gdy tańczyłem z nią w ciemności, Ty zapaliłeś światło.
Kiedy szedł będę doliną ciemną,
a powietrze zacznie gęstnieć i strach pokona gniew,
wtedy krzyknę ile sił w płucach, w niebo,
że wszystko móc to znaczy wszystko znieść.

Niebieska
komentarz
komentarz

Może została usunięta przez właściciela kanału.

RahHlm
komentarz
komentarz

No to właśnie się pytam jak znaleść ją jeszcze gdzieś gdy została usunięta w przypadku gdy nie pamiętam jej tytułu nadanego przez właściciela , była podpisana jakoś, ale ja tego nie pamiętam.

Bo wiem, że można niektóre tak znaleść nawet gdy są już usunęte, ale tej nie mogę...

Niebieska
komentarz
komentarz

Nie mam słuchawek przy sobie, zobacz sobie to:

 

 

 

RahHlm
komentarz
komentarz

Tekst się zgadza i wszystko , ale niestety to nie jest ten blend, którego szukam...

 

Był on zrobiony w inny sposób, tzn był inny podkład i klip do niego w takiej zimowej scenerii i taki specyficzny klimat tego blendu 

plus podkład w tle był inny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.