x-kom hosting

Dziwny obraz ps4

lomcio
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam tv z 4K i HDR oraz konsole ps4. Problem polega na tym że grając w jakas grę obraz jest jakby ziarnisty, jest takie wrażenie że pixele skaczą. Dotąd zauważyłem to w NFS i niektórych serialach na netflixe, natomiast gdy gram w fife czy gta obraz jest prawidłowy. Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje? 

Hack3rNL
komentarz
komentarz

Zobacz ustawienia wyświetlania - scalowanie i jakość wychodzącego obrazu ? A do tego jaka wersja konsoli ? Pro?

lomcio
komentarz
komentarz

Tak, pro

Hack3rNL
komentarz
komentarz

W opcjach - masz ustawienia obrazu wychodzącego na telewizor, zmień, wyłącz tryb turbo( potrafi mieszać)

lomcio
komentarz
komentarz

Ale dziwne to jest, fifa gta days Gone itd obraz igła włączam NFS, ziarno normalnie, turbo było wyłączone, włączyłem je i jest lepiej te szumy się tak już nie rzucają w oczy 

Hack3rNL
komentarz
komentarz

Hm to nie wiem do końca, dlaczego. U mnie w podobnej sytuacji jeszcze, zmiana wyświetlanego obrazu pomogła ( to jaki ma wychodzić z konsoli)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.