x-kom hosting

Samoczynne Scrollowanie windows 10

s3bua
utworzono
utworzono

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z "samoistnym scrollowanie" tzn. Wchodzę w ustawienia systemu Win i np: wybieram "Aplikacje" po wejściu automatycznie samo scrolluje się na sam dół, nie da się wrócić na górę.. cały czas na dół schodzi.. 

Filmik na którym widać problem.. (nic nie scrollowaniem) :  

Spoiler

 

 

Gawel
komentarz
komentarz

W przeglądarce też się tak zachowuje ?. Próbowałeś zamienić myszkę, klawiaturę ?

s3bua
komentarz
komentarz

Na przeglądarce właśnie nie, tylko na narzędziach systemowych tak jak wyżejh napisałem "Ustawienia systemu Windows" i tam tak wariuje + odpalam filmik przez program systemowy i to samo, nie da się przyciszać, ani nic.. tylko w tych opcjach jest problem.

Niebieska
komentarz
komentarz

Coś ostatnio instalowałeś, aktualizowałeś? 

s3bua
komentarz
komentarz

Automatycznie aktualizacje systemowe jedynie, nic więcej. Dwa dni temu była aktualizacja systemowa jakaś.. przez chwile nie było problemów z tym błędem, a po jakimś czasie znów to samo było że samo sie scrollowało w ustawieniach systemowych.. i to tak od 3-4 miechów..

To samo było przed chwilą.. Włączyłem komputer i przez jakieś 15-20 min normalnie wszystko było, po tych 15-20 minutach wrócił ten problem z scrollowaniem..

(System instalowałem od nowa niedawno żeby sprawdzić czy to wina czegoś ale dalej to samo jest..

Niebieska
komentarz
komentarz

Zmieniałeś myszkę na inną? 

s3bua
komentarz
komentarz
4 minuty temu, LadyInBlue napisał:

Zmieniałeś myszkę na inną? 

tak zmieniałem, dalej to samo jest..

Niebieska
komentarz
komentarz

Hmmm, ciekawe. A pokaż screen z CrystalDiskInfo. 

s3bua
komentarz
komentarz

O to chodzi? Trzeciego dysku nie ma bo to jest kieszeń przenośna.

pobrane.png

Screenshot_1.png

Gawel
komentarz
komentarz

Zobacz przycisk HOME na klawiaturze może być zablokowany, naciśnij go parę razy

s3bua
komentarz
komentarz
Teraz, Gawel napisał:

Zobacz przycisk HOME na klawiaturze może być zablokowany, naciśnij go parę razy

Wszystko jest okey, nawet podpinałem 2 klawiatury inne żeby sprawdzić czy na pewno to nie wina klawiatury, tak samo z myszką zrobiłem.

Gawel
komentarz
komentarz

To jeszcze zobacz ustawienia/personalizacja/ kolory jak masz zaznaczone Automatycznie wybierz kolor ....... to odznacz i wybierz kolor domyślny Niebieski. Na wszelki wypadek restart

s3bua
komentarz
komentarz
Teraz, Gawel napisał:

To jeszcze zobacz ustawienia/personalizacja/ kolory jak masz zaznaczone Automatycznie wybierz kolor ....... to odznacz i wybierz kolor domyślny Niebieski. Na wszelki wypadek restart

Cały czas wyłączony był + ustawiony domyślnie na szary jak od zainstalowania systemu.

Screenshot_1.png

Gawel
komentarz
komentarz

To jeszcze dwie rzeczy. Zobacz w autostarcie czy nie masz  "pximouse" czasami windows go sam instaluje. To coś do myszki tylko nie mam pojęcia po co. Drugie ustawienia/urządzenia/mysz przewijaj nieaktywne okna ........... jak jest włączone to wyłącz

s3bua
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Gawel napisał:

To jeszcze dwie rzeczy. Zobacz w autostarcie czy nie masz  "pximouse" czasami windows go sam instaluje. To coś do myszki tylko nie mam pojęcia po co. Drugie ustawienia/urządzenia/mysz przewijaj nieaktywne okna ........... jak jest włączone to wyłącz

Co do pixmouse nie posiadam, a drugie włączone miałem, więc wyłączyłem. 

 

Przed tym jeszcze spróbowałem odinstalować ostatnie rzeczy które zainstalowałem kiedyś tam i na nowo zainstalowałem i na tą chwilę nie widzę problemów, możliwe że jakiś program gryzł się, oby było git przez następne godziny. Jeżeli będzie to do zamknięcia będzie. ^^

 

 

 

/edit

Niestety dalej to samo jest.. już nie wiem co mam robić..

  • 1 rok później...
KoniQCZek
komentarz
komentarz

Jeżeli ktoś jeszcze szuka rozwiązania:

Zainstalujcie Ccleaner i zróbcie health check mi to pomogło pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.