x-kom hosting

Drukarka Epson

margo903
utworzono
utworzono

Mam zamiar kupić drukarkę Epson. Zastanawiam się nad modelem L3150 lub L1100 . Czy ktoś z was ma takie modele? Jestem ciekawa jak się sprawdzają w druku? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? 

olga23
komentarz
komentarz

U nas sprawdza się model  L3150 . Drukarka 3 w 1 stanowi wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie do drukowania zdjęć, dwustronnego drukowania dokumentów oraz innych zadań.  Ja zwracam uwagę też na promocje, a epson ma ich sporo. 

marysia83
komentarz
komentarz

A nie myślałeś o drukarce w wersji mono, aby drukowała tylko w czerni? Według mnie sprawdzi się też rewelacyjnie, jeżeli dużo drukujesz w czerni. U nas najlepiej spisała się własnie taka w druku czarnym. Jak najbardziej mogę taką polecić. 

margo903
komentarz
komentarz

Myślałem nad tym, ale co z drukiem pojedynczym, jeżeli będzie w kolorze? Musiało by trafić do drukarni, a tak to by było 2w1 taki i taki druk, a słyszałem, że w inwestycji nie są dużo droższe a jednak można tak i tak drukować. 

marysia83
komentarz
komentarz

Wtedy pozostanie Ci tylko drukarnia jakaś niestety. Mi się zdarza raz na pół roku coś kolorowego więc dla mnie wybór był lepszy kupować drukarkę tylko mono. A od Epson naprawdę są wydajne. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.